Gjoksi i Joannas, jashtë kontrollit (Foto)

Gjoksi i Joannas, jashtë kontrollit (Foto)

Ajo është e njohur për dekoltenë e saj mjaft joshëse dhe nuk ka se si të mos t’a reklamojë në daljet e saj.

Modelja dhe aktorja Joanna Krupa është fotografuar mbrëmjen e djeshme me një fustan të bardhë dhe një dekolte që të linte pa mend.

35-vjeçarja ka mahnitur të pranishmit dhe natyrisht u ka dhënë material të mirë fotografëve.