Chloe Slims dhe Eliot Wright kthehen sërish bashkë

Tashmë është zyrtare që Chloe Slims dhe Eliot Wright janë kthyer sërish bashkë. Kohët e fundit Chloe ka qenë e  angazhuar në xhirimet e një filmi special për Krishtlindjet. Menjëherë pas xhirimeve bukuroshja është fotografuar në Cape Verde duke marrë rreze dielli, dhe mbi të gjitha dukej në një formë perfekte. 

E veshur me bikini të kuqe të punuara me detaje ari, ajo duket tepër në formë. Sipas Daily Mail, Eliot është padyshim me fat që ka në krah një femër si Chloe Slims. 

Përktheu: S.L