Sheila Haxhiraj josh me fotot e saj të nxehta

Bukuroshja ka pozuar për fotografin Henris Kuka në një photoshooting ku shfaqet mjaft provokuese dhe seksi duke treguar fizikun e saj në formë.Sheila ka postuar këto foto në Facebook ku ka marrë pëlqime dhe komente të shumta.