Rihanna ngre temperaturat me fotot seksi

Këngëtarja ka shokuar të gjithë me fizikun e saj teksa është shfaqur shumë seksi në fotot për revistën Esquire.

E zhveshur topless dhe e lyer në trup me shkëlqyes, 26 vjeçarja ka treguar se sensualiteti i saj nuk ka kufi.