Erolld Belegu me dy femra: Era Istrefin e Vildane Zenelin

Pronari i njërit nga dyqanet më të mëdha të kozmetikës në vend, Erolld Belegu, është i njohur për çapkënllëqe me pothuajse të gjitha femrat e estradës.

Së fundmi, në një fotografi të postuar në Instagram nga modelja Vildane Zeneli, shihet pikërisht Erolld Belegu, në përqafimin e Vildanes dhe të Era Istrefit.