E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Zjarr masiv

Etiketim: Zjarr masiv

Zjarr masiv në Parkun e Shebenikut

Një zjarr ka përfshirë pyjet e ahut në zonën e quajtur Përroi i Peshkut, në Shebenik-Jabllanicë. Zjarri ka përshkuar një sipërfaqe prej 7 ha, ku...

Zjarr masiv në një magazinë në Zharrëz, rrezikohet fabrika

Një zjarr masiv ka shkrumbuar një magazinë në Zharrëz të Patosit gjatë paradites së sotme. Magazina është djegur plotësisht me të gjitha materialet që kishte...

Zjarr masiv në Elbasan, 15 zjarrfikëse drejt vendngjarjes

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë pasditen e sotme në lagjen “Dyli Haxhire” në Elbasan. Mësohet se zjarri ka rënë në ullishte...

Zjarr masiv në Bërdicë të Shkodrës, rrezikohen 12 shtëpi

Një zjarr ka rënë gjatë ditës së sotme në kodrat e fshatit Bërdicë. Mësohet se zjarri ka rënë pranë banesave, por fatmirësisht nuk ka...

LAJM I FUNDIT/ Zjarr masiv në një pallat në Durrës, tre...

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë në një pallat në Durrës. Mesohet se zjarri ka përfshirë një apartament në katin e katërt të...

Zjarr masiv në një ndërtesë 7-katëshe në New York, raportohet për...

Një zjarr masiv ka rënë një ndërtesë banimi shtatë katëshe në Hamilton Heights në New York në orën 15: 00 të orës lokale ditën...

Dajti/ Zjarri rrezikon antenat e kompanive celulare

Një zjarr masiv  ka përpirë një zonë të konsderueshme pyjore në të njohurin si "Mali i Derjes", pjesë e ndodhëshme në malin e Dajtit....

FOTO/ Zjarr masiv në një magazinë riciklimi në Tiranë, dëme të...

Një zjarr masiv ka përfshirë sot një magazinë riciklimi mbetjesh spitalore në Arbanë. Zjarri ra rreth orës 5 të mëngjesit dhe me angazhimin e gjithë...

LAJMI I FUNDIT/ Zjarr masiv në pyjet e Zall Herrit, 3...

Një zjarr masiv ka rënë pak minuta më parë në një sipërfaqe pyjore në Zall Herr. Për të vënë nën kontroll flakët kanë shkuar 3...

FOTO/ Zjarr masiv në Kodër Mzez, 20 zjarrfikës ‘luftë’ me flakët...

Një zjarr masiv ka rënë në Kodër Mzez në zonën e Kasharit mbrëmjen e sotme. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se 20 efektivë...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...