E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet “zhvesh” vlonjatin

Etiketim: “zhvesh” vlonjatin

I tregoi si shpëtoi vajzën nga mbytja, Rama “zhvesh” vlonjatin

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga disa ministra të kabinetit qeveritar gjatë bilancit të sezonit turistik, një rëndësi të veçantë i ka kushtuar dhe...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...