E martë, Dhjetor 11, 2018
Ballina Etiketimet Zhduket

Etiketim: zhduket

Zhduket vëllai i ish-gjeneralit Gjin Marku

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Baz të Matit, aty ku është denoncuar si i zhdukur nga familjarët, vëllai i ish-gjeneralit Gjin Marku,...

Melania Trump s’duket gjëkundi, miqtë në panik: Është zhdukur

Melania Trump ka shqetësuar gjithë miqtë e saj, pasi nuk ka asnjë shenjë jete prej saj, që pas operacionit të papritur në veshka. Edhe pse...

Po vinte nga Greqia, zhduket 54 vjeçari fierak. Ja emri

Një 54-vjeçar fierak është zhdukur dhe ka humbur kontaktet me familjen e tij, teksa kthehej nga Greqia . Sipas informacioneve mësohet se ka humbur kontaktet...

Cërrik, zhduket në mënyrë misterioze një vajzë 16 vjeçe

Zhduket në mënyrë misterioze një 16 vjeçare nga një fshat i Cërrikut. Më datë 1.02.2018, shtetasi A.A, vjeç 48, banues në fshatin Shkozë, Belsh, kallëzoi se...

Zhduket nëna e dy fëmijëve në Vlorë

“Një grua në Vlorë është larguar nga banesa prej ditësh duke braktisur dy fëmijët e saj”. Kallëzimi është bërë një ditë më parë nga...

Këmbanë alarmi: Po zhduket Shqiponja, qeveria të ndërhyjë (FOTO)

Instituti i Politikave Mjedisore e drejtuar nga aktvisti Edvin Paraca, ka ngritur edhe një herë shqetësimin që Shqiponja po zhduket nga Territori vendas për...

Alarmi: Bota mbetet pa çokollatë pas 40 vitesh

Planeti rrezikon të mbetet pa çokollatë pas 40 viteve, sipas parashikimeve të disa specielistëve, që vlerësojnë se drurët e kakaos do të japin betejë...

Zhduket prej më shumë se 24 orësh një vajzë, nuk u...

Prej më shumë se 24 orësh një vajzë adoleshente është zhdukur pa lënë gjurmë. Denoncimi është bërë në policia nga babai i vajzës. Burime...

Zhduket avokati shqiptar, flet bashkëshortja

Kishte për të arritur bashkëshorten në Mecarata, por u zhduk pa lënë asnjë gjurmë. Kështu shkruajnë mediat italiane për humbjen e një avokati shqiptar,...

Durrës/12-vjeçari dy javë i zhdukur, nëna habit me…

Një 12-vjeçar nga qytetit i Durrësit ka dy javë i cili është larguar nga shtëpia dhe familjarët e tij nuk ka informacione për të...

EDITORIAL

E marta e 11 dhjetorit 2018 do mbetet në histori, si 8 dhjetori 1990

Studentët e protestës disa ditore janë shumë të vendosur që ditën e martë, datë 11 dhjetor 2018,...

FORUM

Ngjela: Studentët janë ngritur kundër Kryeministrit të paaftë

Nga Spartak Ngjela - Cila është e vërteta e kësaj kohe? E ardhmja është ngritur në revoltë...

10 arsye pse studentët kanë të drejtë të jenë politikë

Nga Oerd Bylykbashi - ‎ ‎ 1- Studentet enderrojne te jetojne me mire. ‎ ‎ ‎ 2- Arsimi i larte eshte nje shkalle...