E shtunë, Shkurt 16, 2019
Ballina Etiketimet Zhduket

Etiketim: zhduket

Zhduket minorenia në Tiranë, babai jep alarmin

Një minorene tjetër është zhdukur nga banesa e saj në Tiranë. Mësohet se ka qenë G. X. 50 vjeç, banues në Tiranë, ka bërë...

Hidhet nga ura, zhduket në Vjosë gruaja 59-vjeçare. Emri

Një grua 59- vjeçare zhduket në lumin Vjosë, në Fier. Ngjarja ka ndodhur sot, kur gruaja nga fshati Ferras, e identifikuar si Shaqe Nexhipi, nënë...

Zhduket 85-vjeçari në Korçë

Një i moshuar është denoncuar si i zhdukur në një fshat në Korçë. Sipas Policisë Vendore, mësohet se Gj. Sh., vjeçe 58 , banuese në...

Zhduket 21-vjeçari në Tiranë, nëna denoncon në Polici pas një viti...

Pas rreth një viti e gjysmë zhdukje nga banesa e tij, nëna ka denoncuar në Policinë e Tiranës. Mësohet se L. F., vjeçe 39,...

Zhduket pa lënë gjurmë një shqiptar, nisin kërkimet

Një shqiptar rezident në Itali është deklaruar i humbur dhe karabinierët janë vënë prej dy ditësh në kërkim të tij. Ramind K., banues në Pontevecchio...

Zhduket një i ri edhe në Elbasan, familjarët prej dy ditësh...

Zhdukjet, “të kthyera në modë” kohët e fundit, kanë regjistruar edhe një rast në Elbasan. Është një i ri, 22-vjeçar, i cili është zhdukur, duke...

Shkodër, zhduket prej dy ditësh 29 vjeçari

Një 29 vjeçar është larguar prej dy ditësh nga banesa e tij dhe deri më tani nuk dihet asgjë për të. Shtetasi me iniciale A.D,...

Zhduket prej tre ditësh edhe një burrë në Tiranë

Një burrë është zhdukur prej tre ditësh në Tiranë. Denoncimin e ka bërë bashkëshortja e tij. Sipas Policisë Vendore, mësohet se M. R., banuese Tiranë,...

Vjen për pushime por Rama zhduket

Policia e Durrësit ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për gjetjen e një qytetari nga Kosova, i cili kishte ardhur dje për pushime në Durrës...

Zhduket 14-vjeçarja në Tiranë, familjarët i drejtohen policisë të alarmuar

Një adoleshente nga Tirana rezulton e zhdukur. Bëhet fjalë për 14-vjeçaren me inicialet E.H. e cila është larguar nga banesa një ditë më parë. Denoncimin në...

EDITORIAL

Deklaratë e Metës nga Gjermania: Vetëpërmbajtje, protestë e lirë paqësore

Presidenti Meta nga Gjermania, ku ndodhet në konferencën e Sigurisë në Mynih dhe ku takoi edhe kancelaren...

FORUM

Shkatërrimi i kërpudhës, si simbol i artit që fsheh krimin

Nga Andi Bushati/ Reagimi i parë që Edi Rama bëri për protestën e opozitës në bulevard ishte keqardhja...

Andi Bushati: Shkatërrimi i kërpudhës, si simbol i artit që fsheh krimin

Nga Andi Bushati - Reagimi i parë që Edi Rama bëri për protestën e opozitës në bulevard ishte...