E martë, Nentor 13, 2018
Ballina Etiketimet Zhduket pa lënë

Etiketim: zhduket pa lënë

“Do mbytem në det”, zhduket pa lënë gjurmë i riu

Prej 24 orësh rezulton i zhdukur 29-vjeçari Blerim Dule, banues në Manastir, njësia administrative Ksamil. Dule, i pamartuar, është larguar nga banesa duke u thënë...

28-vjeçarja zhduket pa lënë gjurmë pasi publikon një foto në rrjetet...

Kishte nxjerrë në shitje një fustan nusërie të papërdorur, pak javë para se të zhdukej pa gjurmë. Fundjavën e lënë pas, 28-vjeçarja angleze Samantha...

EDITORIAL

Rama pranon fajin: Kushtetutën e shkela!

Kryeministri ka vetëm një rrugëzgjidhje; t’i kërkojë falje publike Presidentit për sulmet e padrejta dhe të lirojë...

FORUM

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...

Rrëfimi i rrallë, çfarë thoshte Mid’hat Frashëri në 1946: Komunizmi, ja çfarë e pret Shqipërinë!

“Enver Hoxha dhe banda e tij përgatisnin plane në ç’mënyrë ta bëjnë Shqipërinë një provincë serbe, edhe...