E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Zall Herr

Etiketim: Zall Herr

Xhaçka konfirmon: Forcat tona Speciale do të angazhohen në Afganistan

Forcat Speciale, pjesë e Forcave të Armatosura të Republikës së Shqipërisë do të angazhohen me mision na Afganistan. Vendimin, Ministrja e Mbrojtjes, Olta...

Veliaj: Investime në nivel kapilar, urbanizim të zonave rurale

Nis ndërtimi i katër rrugëve të Ndroqit, lehtëson banorët që sjellin produktet në Tiranë Pas rikonstruksionit të rrjetit të ujësjellësit dhe urës së Mënikut, Bashkia...

Aksioni i Task-Forcës së ujit, u verifikuan 13014 raste, ndërpriten 2325 lidhje...

Vijon aksioni për disiplinimin e situatës së ujit të pijshëm në kryeqytet. Task-Forca e ngritur nga Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime janë në terren...

LAJMI I FUNDIT/ Zjarr masiv në pyjet e Zall Herrit, 3...

Një zjarr masiv ka rënë pak minuta më parë në një sipërfaqe pyjore në Zall Herr. Për të vënë nën kontroll flakët kanë shkuar 3...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...