E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Zall Herr

Etiketim: Zall Herr

Xhaçka konfirmon: Forcat tona Speciale do të angazhohen në Afganistan

Forcat Speciale, pjesë e Forcave të Armatosura të Republikës së Shqipërisë do të angazhohen me mision na Afganistan. Vendimin, Ministrja e Mbrojtjes, Olta...

Veliaj: Investime në nivel kapilar, urbanizim të zonave rurale

Nis ndërtimi i katër rrugëve të Ndroqit, lehtëson banorët që sjellin produktet në Tiranë Pas rikonstruksionit të rrjetit të ujësjellësit dhe urës së Mënikut, Bashkia...

Aksioni i Task-Forcës së ujit, u verifikuan 13014 raste, ndërpriten 2325 lidhje...

Vijon aksioni për disiplinimin e situatës së ujit të pijshëm në kryeqytet. Task-Forca e ngritur nga Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime janë në terren...

LAJMI I FUNDIT/ Zjarr masiv në pyjet e Zall Herrit, 3...

Një zjarr masiv ka rënë pak minuta më parë në një sipërfaqe pyjore në Zall Herr. Për të vënë nën kontroll flakët kanë shkuar 3...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...