E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Zaimina Vasjari

Etiketim: Zaimina Vasjari

Një mami seksi si Zaimina Vasjari (FOTO)

Këngëtarja Zaimina Vasjari, është rikthyer në format e saj perfekte trupore, pak muaj pas lindjes. Së fundmi ajo ka pozuar me bikini, duke u shfaqur...

FOTO/ Do mbeteni pa frymë, këngëtarja shqiptare ngre temperaturat

Pamjet e saj janë të mahnitshme. Këngëtarja Zaimina Vasjari ka lënë sërish pa frymë ndjekësit e saj. Ajo ka ndarë në Instagram disa foto ku...

FOTO/ Zaimina, një bishë e vërtetë…, ekspozon trupin sexy pak kohë...

Zaimina Vasjari qenka e privilegjuar. Nëse ka diçka që shton ankthin e femrave, janë kilogramët e tepërt pas ardhjes në jetë të bebave të ëmbël. Por...

“Shiko botën dhe buzëqesh”, Zaimina uron 8 Marsin me portretin e...

Zaimina Vasjari zbulon për herë të parë fytyrën e vajzës së saj, Khloe. Më shumë se një muaj më parë, këngëtarja shqiptare provoi gëzimin...

Zaimina shtatzënë dhe super seksi

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është në pritje të fëmijës së saj të parë dhe nuk heziton të tregojë foto të barkut të saj...

FOTO/ Zaimina e zhveshur nga vaska bën dedikim për të dashurin:...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, aktualisht ndodhet në muajin e shtatë të shtatzënisë. Ajo vazhdon të jetë shumë aktive dhe po ashtu shumë...

Zaimina është shtatzënë, por këto foto ngrenë dyshimet

Zaimina Vasjari ndodhet në muajin e 6 të shtatzënisë, dhe kjo tashmë është e konfirmuar edhe nga vetë këngëtarja. Urimet nga fansat kanë qenë...

Thuajse 6 muajshe: Zaimina poston foton e parë shtatzënë

Pritja e ëmbël e Zaimina Vasjarit është bërë po aq e famshme në Shqipëri sa ajo e motrave Kardashian! Fillimisht familjarë të saj thanë se...

FOTO/ Zaimina Vasjari nuk ishte në pushime me të dashurin

Ndryshe nga vitet e kaluara, Zaimina këtë herë ishte në qendër të vëmendjes për lajmet mbi shtatzëninë e saj. Kjo ka bërë që e gjithë...

FOTO/ Zaimina Vasjari shfaqet seksi në pishinë, promovon bikinit e reja

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari ka pak ditë që ka inauguruar butikun e saj të dytë “Zaimina Vasjari Store 2”, në të cilin sjell...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...