Ballina Etiketimet Ylli Rakipi

Etiketim: Ylli Rakipi

Arrestimi i dy ish-deputetëve të PS, Ylli Rakipi: Është përplasje artificiale...

Gazetari Ylli Rakipi e konsideron “përplasje artificiale me krimin” aksionet e fundit të Policisë Shtetit, ku midis të tjerëve janë arrestuar edhe dy ish-deputetë...

“Xhisiela, pengu i politikës”/ Sot Bollino përballë Bushatit te ‘Të paekspozuarit”

"Xhisiela, pengu i politikës”, do të jetë tema që do të diskutohet në emisionin “Të Paekspozuarit”, mbrëmjen e sotme. Në studion e gazetarit Ylli Rakipi,...

“Të Paekspozuarit”, së shpejti në televizionin “News 24”

“Të Paekspozuarit”, një nga emisionet më të ndjekura në median televizive shqiptare rikthehet në televizionin "News 24". Emisioni i drejtuar nga gazetari Ylli Rakipi...

Rikthehen në “News 24” treshja “juventine” Rakipi, Lubonja dhe Bushati

Surprizat në televizionet kryesore të vendit kanë filluar të nxjerrin sekretet e para për lëvizjet e kryqëzuara nga njëri televizion në tjetrin. Deri dje...

Ndikim rus? Rakipi: Partitë shqiptare e përdorin pa doganë

Përkundër paralajmërimeve të Moskës zyrtare, Ylli Rakipi, është i mendimit se Shqipëria nuk do të ketë pasoja për shkak të dëbimit të dy diplomatëve...

Gara e fortë e së enjtes mbrëma, ja kush kryeson! (Tabela)

E enjtja është dita e përballjes së fortë të shumë emisioneve politike, në vend, të cilët së fundmi kanë ndryshuar kanalin televiziv. Por çfarë...

Fevziu përshëndet vendimin e Blushit dhe Bushatit për të shkuar në...

Gazetari Blendi Fevziu gjatë një interviste për Abc Neës mbi zhvillimet e aktualitetit politik në vend dhe lëvizjet në media, ka komentuar edhe dy...

Fituesit e “Njeriut të Vitit 2017”: Ramush Haradinaj, Shefqet Kastrati, Ylli...

Redaksia "Koha Jone" prej datës 1 dhjetor deri me 29 dhjetor 2017 kishte online www.kohajone.com sondazhin për POLITIKANI I VITIT, BIZNESMENI I VITIT, MODERATORI...

Ylli Rakipi: Ndërkombëtarët heshtën për kanabisin, s’duan ta ndihmojnë Shqipërinë

Gazetari Ylli Rakipi ka dhënë mendimin e tij në lidhje me letrën e kryeministrit Edi Rama drejtuar 28 krerëve të Bashkimit Europian, ku i...

Hidhi sytë pak më lart, ambasadori Lu!

Nga Ylli Rakipi Deklarata e ambasadorit të SHBA-ve, Donald Lu, në 20 vjetorin e Shkollës së Magjistraturës, u prit me një interes të madh, në...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...