E dielë, Dhjetor 16, 2018
Ballina Etiketimet Ylli manjani

Etiketim: ylli manjani

Manjani: Keqardhje për policët që mbrojnë hajnat

Pas tensioneve të ashpra që shoqëruan këtë të enjte protestën që zhvilluan banorët e "Unazës së Re" para Kuvendit, vjen një reagim nga ish-ministri...

Absurd dhe keqardhje

Nga Ylli Manjani - Qeveria që rrëmben pronën private dhe vjedh paratë e taksave qënka “legjitime”, “e ndershme”, “qytetare”! Njerëzit që mbrojnë veten dhe pronën nga...

Manjani: Refuzimi për të kuptuar thelbin e problemit është katastrofë

Nga Ylli Manjani Nuk e di, po refuzimi për të diskutuar dhe kuptuar thelbin e problemit është katastrofa që po shohim çdo ditë. Thelbi i problemi...

“Rama si “Zogu i Tunës”- “Jam më i miri prej krejtve”…”

Deklarata e Edi Ramës për televizionin gjerman, se ai është kryeministri më i mirë i historisë, çuditi të gjithë qytetarët shqiptarë, të cilët menjëherë...

Kush ka mend ikën nga vendi! As pushtuesi s’na e ka...

Nga: Ylli Manjani Jetojmë në një sistem piramidal të madh. ————- Gjithë këto koncensione e PPP, që ekspertët thonë se realizojnë punime në infrastrukturë e shërbime me...

Manjani: Në parlament ka deputetë që janë gomerë

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar me anë të një statusi në rrjetet sociale. Me një ton mjaft ironik ai shprehet se në...

Manjani “shigjeton” diplomatët e SHBA dhe BE: Dështim i jashtëzakonshëm

Ish-ministri i drejtësisë Ylli Manjani ka bërë një përmbledhje të “zymtë” të rolit të ambasadorëve kryesorë të akredituar në Shqipëri, veçmas të BE dhe...

Ç’gallatë idiote!

Nga Ylli Manjani  - Ç’gallatë! Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset. Ndërkohë Meta kastile e vonoi dekretimin e Lleshajt, që ti...

Manjani: Prokurorin Troci e shkarkoi mafia në pushtet

Ish-ministri i i Drejtësisë, Ylli Manjani e quan shkarkim nga mafia e qeverisë, vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit (KPK) për prokurorin Ramadam Troci. ''Prokurorin...

Manjani: Kush voton Rilindjen është “shpellar”! Rama, i vetmi që i...

Teksa po fliste për ngjarjet kriminale në vend, kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme përpara gazetarëve u shpreh se vrasjet e fundit janë produkt...

EDITORIAL

Zbulohen sms të disa “besëprerëve” studentë me kryeministrin Rama për të thyer protestën

Zbulohen për publikun sms-të mes disa "dezertorëve" studentë nga mjeksia me kryeministrin Rama. Aty duket një bisedë në...

FORUM

Jemi vend me fat, Kryeministri ynë është më i miri dhe më i bukuri i krejtve!

Nga Agron Gjekmarkaj - Të marrtë e mira të marrtë more Kryeministri ynë qyfyrexhi! Ç’paske qenë! Del ti...

Vetëm për këtë fakt qytetarë bashkohuni me studentët. Revoltohuni!

Nga Dritan Kaba - Erdhi nga SHBA për t’i shërbyer qytetarëve të tij, bashkëkombasve me një rrogë qesharake,...