E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Ylli manjani

Etiketim: ylli manjani

Manjani-opozitës: Dilni nga Kuvendi, pasi…

''Largim nga kuvendi'', është sugjerimi që jep ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani për opozitën e bashkuar. Në një status në rrjetet sociale, Manjani shkruan...

Manjani: Mbahuni! Iku një vit. Edhe tre kanë mbetur

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani shkruan se qeveria nuk rrëzohet me protesta, apo formula parlamentare dhe e vetmja rrugë sipas tij janë zgjedhjet. Në një...

Manjani: Çfarë mjeshtrash propagande

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar sot dy ngjarjet kryesore, vendosjen e taksës në Rrugën e Kombit dhe lirimin e nipit të diktatorit...

Manjani: Drejtësia e pushtetit që të arreston e dënon pa prova

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani në një postim në rrjetin social Facebook shkruan se drejtësia shqiptare, është drejtësia e pushtetit. Sipas Manjanit prokurorët dhe gjykatat...

Propozimi i ish-ministrit: Të ndryshohet sistemi zgjedhor, ja si mundet Rama

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka deklaruar gjatë mbrëmjes së sotme se duhet të ndryshojë sistemi zgjedhor në Shqipëri. I ftuar në intervistën gjatë edicionit...

Ylli Manjani: Drejtësia bëhet me prova e jo me llafe

Nga Ylli Manjani Kriminalizimi i njerëzve pa prova! ————- Jam skandalizuar nga historia që një zonjë nga Lazarati më rrefeu një ditë gushti. Fare rastësisht, në plazh, mu...

Ylli Manjani: Forca e ligjit vret me snajper

Nga Ylli Manjani Forca e ligjit vret me snajper!!! ————— Dikush që informoi Policinë për një krim, të organizuar madje, u vra! Me snajper. Në mes të operacionit...

Vetting për politikanët, Manjani: Vetëm kështu rritet besimi i njerëzve

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka përkrahur nismën ligjore për vetingun në politikë, të shpallur nga vet kreu i PD, Lulzim Basha. Manjani në një...

Manjani publikon pamjet e ndërtimit të Teatrit: T’i plasin sytë gomerët...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka publikuar në Facebook pamjet që në fillim të ndërtimit të kompleksit Teatror. Sipas Manjanit nuk kishte askund as kuaj e...

KryeRrena…

Nga: Ylli Manjani Kryetari i Bashkisë Tiranë, mirë që rren gjith ditë për punët e veta të sotme, por qenka shfaqur sot si rrencak i...

EDITORIAL

Prestigjozja ‘The Economist’ numëron arsyet përse nuk do të ndryshojnë kufijtë Serbi-Kosovë

Në muajin gusht, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, dhe ai i Kosovës, Hashim Thaçi, njoftuan në një...

FORUM

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...

Kosova dhe Serbia zhvendosin betejën në Nju Jork

Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara, e cila nis punimet më 18 shtator në Nju Jork,...