E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Ylli Dylgjeri

Etiketim: Ylli Dylgjeri

Po ç’bëtë kështu mi gra?!

Nga Ylli Dylgjeri - Letër" Prokurorisë nga Burgu 313 i grave Tiranë Po ç'bëtë kështu mi gra?! Dje mësuam me turp dhe lot në sy se janë rrahur...

Ora nuk do të ndërrohet

Nga Ylli Dylgjeri- Përfundimisht Ora nuk do të ndrohet... Zyra e Komisionit Europian njofton se pas sondazheve në publik nuk do të kemi më ndrim të...

Nëse ju keni eurot

Nga Ylli Dylgjeri - Çdo krahasim çalon... Rexhep Taip Erdogan në miting për amerikanët: "Nëse ata kanë dollarin, Ne kemi Allahun dhe  Ne vazhdojmë rrugën tonë me hapa...

A u mbushën rezervuarët?

Nga Ylli Dylgjeri - Mu kujtua sot kjo pyetje e bërë afro 30 vjet më parë nga babai i akorit Fadil Hasa në çastet e...

Humor pas tërmetit

Nga Ylli Dylgjeri - Në vëmendje të popullsisë së Tiranës! Meqë tërmetet po vazhdojnë, duhen marrë të gjitha masat për të hequr paratë nga muret, dysheqet,...

Të negociosh me qen…

Nga Ylli Dylgjeri - Dje në mbrëmje në ambjentet e Teatrit Kombëtar një artist kish marrë me vete edhe qenin gjatë ligjerates së Tij në...

Humor nga Dylgjeri: Gjermani i fundit iku në datën 27

Kampionët e Botës në fuqi i dhanë fund të mërkurën mbretërimit të tyre. Gjermania u mposht 2-0 nga Koreja e Jugut në minutat shtesë...

Turp të ketë Holanda…

Nga Ylli Dylgjeri Dje u dha lajmi: Hollanda kundër votës për integrimin tonë!!!! Turpi për hollandezët, e jo per Ne! Ne ua kemi bëre qokat: Të parin...

Bashkia e prasit

Nga Ylli Dylgjeri - Këshilli Bashkiak i Hasit shpalli sot Gafurr Mazrrekun “Qytetar Nderi” të Hasit. Motivacioni për dekorimin e Mazrekut është: “Personalitet Intelektual, në kontributin...

Tepelenë: Mister Cjapi në pasarelë (FOTO)

Nga Ylli Dylgjeri Fiton Cjapi më i bukur në pasaralen e Tepelenës. Kjo veprimtari e kuruar nga zoti Termet Peçi i bashkangjitet aktiviteteve në  Vitin e...

EDITORIAL

Opozita me projektligj: Oligarkëve duhet verifikim, sekuestrim dhe penalizim

-Shifra që deklaron PD është e frikshme, pasi flitet për 2.2 miliardë euro abuzim me paratë e...

FORUM

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...