E mërkurë, Shtator 26, 2018
Ballina Etiketimet Yjet

Etiketim: yjet

Nga Ronaldo te Messi e Neymar, ja 10 yjet e Kupës...

Kanë mbetur vetëm 48 orë nga starti zyrtar i Kupës së Botë në Rusi. Në evenimentin më të rëndësishëm të kësaj vere padyshim e...

Njihuni me numrat 10 të Kupës së Botës në Rusi (FOTO...

Numri 10 mbahet zakonisht nga lojtari më i mirë i skuadrës, dhe kështu pritet që të ndodhë edhe në Kupën e Botës. Futbollistët më...

Pritet merkato e çmendur në verë, ja lëvizjet në 4 ligat...

Kampionatet në disa nga ligat më të mëdha europiane nuk janë mbyllur ende, por që tashmë skuadrat e mëdha kanë nisur që të mendojnë...

Përplasja në hapësirë, yjet krijojnë një ujëvarë floriri në Rrugën e...

Një sasi floriri 13 herë sa masa e Tokës u derdh në Rrugën e Qumështit pas përplasjes së dy yjeve prej neuronesh, ose dy...

FOTO LAJM/ Si do të duken yjet e futbollit kur të...

Herri Kejn është golashënuesi më i mirë në Europë për vitin 2017 me 56 gola të shënuar, por si do të duket ylli anglez...

U tall nga shokët, reagojnë yjet botërorë të showbizit

Një video e një djali ku tregon me detaje se si e tallin shokët është kthyer në virale dhe ka bërë që shumë njerëz...

Kush mungoi në homazhet për Lalon? Sidrit Bejleri u përvishet ”yjeve”

Sidriti kishte mllef dhe e pranoi. Pikërisht me këtë mllef u ul dhe shkruajti ca rreshta për “çapaçulët”, siç ai i quajti. Disa nga...

FOTO/ Yjet tanë të preferuar të Rockut nga vitet ’90 –...

Vitet ‘90 nuk janë vetëm të paharrueshme për artistët pop, por edhe për shkak se ato vite na dhuruan shumë muzikantë të talentuar të...

Horoskopi, 17 gusht 2017

DASHI21. mars - 20. prill Së bashku me partnerin/en tuaj do ndërtoni mure të forta sot në mënyrë që ta mbroni lidhjen që keni krijuar...

FOTO +18/ Çmenduria erotike e yjeve: Lagen dhe tregojnë gjoksin

Koha e nxehtë kërkon që të konsumojmë sa më shumë ujë dhe të lagemi sa më shumë të jetë e mundur. Yjet e kanë çuar...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

“Fondacionet Ivanaj” promovojnë librin “Ministri i Hekurt-Mirash Ivanaj”

Fondacionet Ivanaj në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Jozef" dhe “Radi&radi.com” organizuan sot në Tiranë një konferencë jubilare...

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...