E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Xhensila

Etiketim: Xhensila

Besi revoltohet pas lajmeve: Po na lë zemra Ijen dhe familjarët

Lajmi i rremë që qarkullon nëpër portale sipas të cilit, Bes Kallaku dhe Xhensila janë aksidentuar rëndë, ka revoltuar keqazi aktorin e humorit. Rreth...

Xhensila Pere i propozon për martesë live në emision, moderatori i...

Ish banorja e Big Brother Xhensila Pere është një nga vajzat me të përfolura në showbizzin shqiptar. E ftuar në emisionin ‘Adrenalinë’ së bashku me...

I kërkoi të kalonin një natë bashkë, Blerim Destani “lë thatë”...

Blerim Destani është nga ata personazhe që nuk duhet të lodhet shumë për t’i bërë meshkujt për vete, pasi këto të fundit duken se...

Si princeshë, Xhensila do t’ju lërë pa fjalë me këtë foto...

Këngëtarja shumë e njohur dhe e komentuar, Xhensila Myrtezaj, së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo është në...

Zbulohet arsyeja pse e Xhensila e fshehu shtatzëninë deri në muajin...

Prej disa muajsh eshte bere publik lajmi se Xhensila dhe Besi presin nje femije. Me pas u zbulua edhe gjinia e femijes qe do...

Xhensila: Gjithmonë e kam parë veten si nënë të një…

Në programin “Dua të të bëj të lumtur” e ftuar surprizë për Bes Kallakun ishte edhe bashkëshortja e tij, këngëtarja e dashur Xhensila Myrtezaj....

Xhensila në pritje të ëmbël (VIDEO)

Prej pak kohësh qarkullojnë zëra që thonë se Xhensila dhe Besi do të bëhen së shpejti prindër. Këngëtarja është në muajin e 4-ët të...

Lot krokodili? Xhensila iu përvishet atyre që e akuzuan (FOTO)

Xhensila dhe Besi vizituan këtë fundjavë një familje në vështirësi ekonomike, që jeton në Kashar. Fotot qarkulluan në rrjete sociale sepse inisiativa ishte e...

GAFA në ‘Top Fest’, Era Rusi mori çmimin e Xhensila Myrtezajt

Fundi i 2017-ës dhe fillimi i 2018-ës e kanë gjetur Era Rusin me shumë angazhime artistike. Koncerte, muzikë live, angazhimi në “C’est la vie”,...

Vipat që ”thyen” Instagramin, ja fotot e 2017 (FOTO)

Viti që po lëmë pas ka qenë i mbushur plot ngjarje. Padyshim që bumin mediatik e bënë dasmat e VIP-ave që këtë vit ishin...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...