E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Vrasjen

Etiketim: vrasjen

Nuk paraqiten dëshmitarët, shtyhet gjyqi për vrasjen e Marvi Mihalit

Shtyhet seanca për vrasjen e Marvi Mihalit. Shkak është bërë mospraqitja në seancë e dëshmitarëve. Gjykata vendosi që një nga dëshmitarët që nuk u paraqit...

Publikohet për herë të parë dokumenti i SHIK për vrasjen e...

Në seancën e sotme gjyqësore ku ish-truproja i Sali Berishës, Izet Haxhiaj kërkoi rihapjen e dosjes “Hajdari” avokati i tij paraqiti një dokument të...

EDITORIAL

PD dhe LSI: Të enjten digjen mandatet para popullit dhe rrëzohet kryeministri, edhe me forcë

Tashmë duket se palët politike po shkojnë në përplasje finale ditën e enjte. PD vendosi të dorëzojë...

FORUM

15 konkluzione për protestën e opozitës

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Rreth 5 orë demonstrim. Pa fjalime dhe pa asnjë...

Rama si Juventusi i Moggi-t, që bleu ndeshjet dhe arbitrat

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar pas vendimit të opozitës së bashkuar për të djegur mandatet parlamentare. Rama...