E mërkurë, Nentor 21, 2018
Ballina Etiketimet Vrasja ne shkoder

Etiketim: vrasja ne shkoder

Vrasja në Shkodër, gazetari: Autorët janë filmuar nga kamerat

Gazetari i kronikës Spartak Koka pohoi sot se autorët e atentatit që tronditi pak ditë më parë Shkodrën, ku mbeti i vrarë Fatos Verracaku...

Vrasja në Shkodër, dëshmitarët: Na shpëtoi Zoti nga plumbat

Dy ditë pas ekzekutimit me plumb në kokë të 40-vjeçarit Fatos Ferracaku dhe plagosjes së kunatit të tij 48-vjeçar Fatmir Mehaj, puna në markatën...

Vrasja në Shkodër, banorët: Kemi frikë, na ruajtë Zoti

Një ditë pas krimit në Shkodër pranë tregut të Rusit, tregtarë dhe qytetarë pranojnë që ndihen të tronditur dhe frikësuar nga kjo ngjarje e...

Një ditë pas vrasjes së Ferracakut, zbarkojnë në Shkodër prokurorë e...

Zyrtarë të lartë të policisë së shtetit dhe nje prokuror i Krimeve të Rënda kanë ardhur në Shkodër mëngjesin e sotëm. Ardhja e tyre ka...

Vrasja në Shkodër, 20 të shoqëruar, Ferracaku u qëllua nga një...

Një krimi i rëndë goditi Shkodrën një ditë më parë, një I vrarë dhe një i plagosur ishte bilanci i kësaj ngjarje tragjike. Ndërkohë edhe...

Plumba në kokë dhe gojë – Pamje të Rënda nga vrasja...

Pamje të rënda janë publikuar nga vrasja e sotme që tronditi qytetin e Shkodrës. Në atentatin e ndodhur në lagjen “Rus”, u qëllua me...

Vrasja në Shkodër, policia jep detaje

Një atentat ka ndodhur në Shkodër, paraditen e së mërkurës. Një tregtar peshku është qëlluar për vdekje me 8 plumba, ndërsa vrasësit me maska...

Vrasja në Shkodër, Voltana Ademi mesazh Ramës: Mjaft më! Do mbani...

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi ka reaguar pas vrasjes së biznesmenit Arjan Ferracaku, 31 vjeç në zonën e Livadhes. Përmes një postimi...

VIDEO e plotë/ Ja si u ekzekutuan Boran Bërçana dhe Silvana...

Report Tv publikon sot të plotë videon ekskluzive të ekzekutimit të ish-policit Boran Bërçana dhe bashkëjetueses së tij Silvana Ndoci më 15 Korrik dhe...

VIDEO/ Vrasja në Shkodër, ja çfarë thotë policia

Nje ngjarje e rendë ne Shkoder mëngjesin e sotëm nga një vrasje e dyfishtë me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:40, në lagjen "Naim Gjylbegu",...

EDITORIAL

Ambasada e SHBA: Presim zbatimin e ligjit dhe për ish-ministrin Samir Tahiri

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka reaguar sot për vendimet e gjykatave në vend duke...

FORUM

Behgjet Pacolli, si pasqyrë e dështimit të shtetit të Kosovës

Nga Berat Buzhala - Ne jetojmë në një shtet ku gjysma e ministrave kanë aktakuza, duke e përfshirë...

Interpoli, fajin për dështimin e ka vetë Kosova

Nga Rexhep Qosja - Mjerisht Kosova dështoi edhe për të tretën herë për t’u bërë anëtare e organizatës...