Ballina Etiketimet Vrasja e biznesmenit

Etiketim: Vrasja e biznesmenit

Vrasja e biznesmenit në Shkodër, policia u ofron mbrojtje dy miqve

Kur kanë kaluar katër ditë nga ekzekutimi mafioz i biznesmenit Arjan Ferracaku, Policia e Shkodrës nuk ka asnjë person të ndaluar apo të shpallur...

Vrasja e biznesmenit në Shkodër, dyshime se Ferracaku u nxor në...

Dy personat që ishin të pranishëm me biznesmenin Arjan Ferracaku kur ky i fundit u qëllua me automatik nuk kanë pranuar të bashkëpunojnë me...

Vrasja e biznesmenit mund të ishte kthyer në masakër, si u...

Vrasja e Arjan Ferracakut në Shkodër mund të ishte kthyer në një masakër të vërtetë. Jo vetëm për faktin se bashkë me 30 vjeçarin...

Vrasja e biznesmenit në Shkodër, mbi 15 të shoqëruar

Pas vrasjes së shtetasit Arjan Ferracaku në Shkodër disa detaje të reja janë zbuluar. Burime të sigurta policore bëjnë me dije se 30-vjeçari Arjan...

EDITORIAL

Dalin fotot ku ish-ministri Bushati refuzon të hypi në makinën e Kryeministrit

Sot, zyrtarisht Ditmir Bushati është ish-ministër. Ishte një nga figurat e majta më të kompletuara dhe ku...

FORUM

A mund të ketë Rruga e Mëndafshit një stacion edhe në Shqipëri?

Nga Hajdar Muneka - Para disa kohësh pata rastin të darkoja me një personalitet të rrallë kinez, anëtarin...

5 problemet reale të zgjedhjeve që burojnë nga qeveria dhe zgjidhen me vullnet politik

Nga Oerd Bylykbashi 5 problemet reale te zgjedhjeve qe burojne nga qeveria dhe zgjidhen me vullnet politik, pa...