E martë, Nentor 13, 2018
Ballina Etiketimet Vrasja e biznesmenit

Etiketim: Vrasja e biznesmenit

Vrasja e biznesmenit në Shkodër, policia u ofron mbrojtje dy miqve

Kur kanë kaluar katër ditë nga ekzekutimi mafioz i biznesmenit Arjan Ferracaku, Policia e Shkodrës nuk ka asnjë person të ndaluar apo të shpallur...

Vrasja e biznesmenit në Shkodër, dyshime se Ferracaku u nxor në...

Dy personat që ishin të pranishëm me biznesmenin Arjan Ferracaku kur ky i fundit u qëllua me automatik nuk kanë pranuar të bashkëpunojnë me...

Vrasja e biznesmenit mund të ishte kthyer në masakër, si u...

Vrasja e Arjan Ferracakut në Shkodër mund të ishte kthyer në një masakër të vërtetë. Jo vetëm për faktin se bashkë me 30 vjeçarin...

Vrasja e biznesmenit në Shkodër, mbi 15 të shoqëruar

Pas vrasjes së shtetasit Arjan Ferracaku në Shkodër disa detaje të reja janë zbuluar. Burime të sigurta policore bëjnë me dije se 30-vjeçari Arjan...

EDITORIAL

Manjani: Rama shkeli kushtetutën, një ushtarak s’mund të jetë ministër

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani e ka cilësur shkelje të rëndë Kushtetuese, propozimin e kryeministrit Edi Rama,...

FORUM

Papa Françesku, audiencë të veçantë për vitin e Skënderbeut

Papa Françesku do të presë në një audiencë të veçantë përfaqësues të popullit shqiptar. Në kuadër të...

Fundi i Luftës së Parë Botërore – Asgjë nuk ka kaluar!

100 vjet pas Luftës së Parë Botërore, Evropa është përplot frikë dhe paralajmërime. Ai që beson se...