E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Volvo

Etiketim: volvo

Volvo sjell makinën autonome “business class” (Foto)

Makina autonome do të sjellë mënyra të reja për të udhëtuar. Një prej tyre është e ajo e Volvos me konceptin e saj 360C,...

FOTO/ Kjo është Volvo e re XC60, SUV-i më i sigurt...

Zyrtarë të kompanisë suedeze Volvo, pretendojnë se e kanë prodhuar makinën SUV që është më e sigurta. Megjithëse kjo nuk është vërtetuar, XC60 që është...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...