E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Etiketimet Voltana Ademi

Etiketim: Voltana Ademi

E akuzoi se dërgoi policinë në lokalin ku këndonte, Voltana Ademi...

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, ka reaguar në lidhje me akuzat e këngëtarit Frederik Ndoci, i cili e akuzoi se kishte çuar...

Kryebashkiakja publikon videon: E frikshme në Shkodër, çfarë ndodhi mbrëmë

Temperaturat e larta të ditëve të fundit kanë krijuar një situatë aspak normale në mbarë vendin, ku janë shënuar vatra të shumta zjarri. Një situatë...

Rama poston fotot dhe “thumbon” Voltanën: Si e donte dhe…

Këtë mëngjes, kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke i uruar ndjekësit e tij me ndryshimin e urës së Bunës, të shoqëruar edhe...

Presidentja e Vllaznisë: Bakaj? Histori shqiptare, që një lojtar dezerton në...

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, njëkohësisht edhe presidentja e Vllaznisë, Voltana Ademi ka treguar situatën që është krijuar në kampin kuqeblu. Ademi e cilëson si...

Voltana Ademi i përgjigjet Ramës me një VIDEO: Shkodra do të...

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi i është përgjigjur akuzave të Kryeministrit Edi Rama, që ky i fundit bëri sot nga Shkodra gjatë...

Reagimi – Ademi: Bashkia s’kishte ftesë për fillimin e punimeve tek...

Ka reaguar në rrjetin social Facebook kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi, lidhur me komentin se punonjësit e bashkisë ishin në protestë për...

Rama i përgjigjet Voltana Ademit: Vaj me det për Shkodrën

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sot ndaj akuzave të kryebashkiakes së Shkodrës, Voltana Ademi. Reagimi i plotë i Kryeministrit: SHËNIMI I DITËS Ja ç'paska postuar sot kryebashkiakja...

Voltana Ademi sfidon Ramën: Në qofsh burrë, ec e konkuro përballë...

"Kryeministër, sa herë flet për Shkodrën ti bën autogol! Shumë komode të të kem ty kundershtar politik." Kështu e ka nisur sot, kundërpërgjigjen e saj...

Miratohet plani rregullues i Shkodrës deri në 2030, Ademi: Është Kushtetutë!

Këshilli i bashkisë Shkodër i ndezi dritën jeshile planit të ri vendor, pasi KALOI ME 31 vota strategjinë e zhvillimit të territorit dhe projekteve....

Voltana Ademi, Ramës: Ti flet nga shtretërit e shokëve!

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama. Ademi deklaron se po të ishte në vendin e Ramës do t’i vinte turp...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Merkel dhe Mike Pence – dy botë përplasen

Nga DW/ Në Konferencën e Sigurisë në Mynih paraqitën pikëpamjet e tyre kancelarja, Angela Merkel dhe zëvendëspresidenti amerikan,...

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...