E hënë, Dhjetor 10, 2018
Ballina Etiketimet Voltana Ademi

Etiketim: Voltana Ademi

Vrasja në Shkodër, Voltana Ademi mesazh Ramës: Mjaft më! Do mbani...

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi ka reaguar pas vrasjes së biznesmenit Arjan Ferracaku, 31 vjeç në zonën e Livadhes. Përmes një postimi...

Presidenti Meta në Shkodër: Të nxisim kulturën e dhurimit të gjakut

Në kuadër të nismës së ndërmarrë, “Aleanca për Dhurimin e Gjakut”, Presidenti i Republikës, Ilir Meta ishte sot në qytetin e Shkodrës. Presidenti Meta...

Çfarë don Voltana Ademi nga Shkodra që shqetësohet për Erion Veliaj...

Shoqata e Bashkive të Shqipërisë, e drejtuar nga kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, i është drejtuar me një shkresë zyrtare Presidentit të Shqipërisë, Ilir...

Gazetarët e pyesin për rënien e Vllaznisë, Voltana Ademi i habit...

Gjatë një aktiviteti për festën e 1 qershorit, kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, u pyet nga disa gazetarë në lidhje me mungesën...

Voltana Ademi “mban” premtimin: Vllazninë e çojmë në Kategorinë e Parë

Voltana Ademi, kryetëarja e Bashkisë Shkodër, duket se e ka “mbajtur” premtimin e bërë në fushatën elektorale, kur kandidonte për këtë post. Ajo bëri...

Voltana Ademi “mban premtimin” e fushatës: E çoj Vllazninë në Kategorinë...

Voltana Ademi mban premtimin. Në verën e vitit 2015, gjatë mbylljes së fushatës elektorale, kryetarja aktuale e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi, bëri një premtim...

Gjyqi i 11 kuksianëve, Voltana Ademi: Apeli i Shkodrës nën presion...

“Drejtësia” ka rastin të tregohet e drejtë dhe të dalë mbi presionet politike." Këtë apel ka lëshuar kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, disa orë...

Voltana Ademi: Sot Shkodra e shpalli “non grata” Ramën! Është vetëm...

Kryebashkiakja Voltana Ademi ka përshëndetur protestën e sotme që zhvilloi biznesi i vogël në Shkodër, kundër skemës së TVSH. Përmes një statusi në faqen e...

U procedua për bllokimin e rrugëve, Ademi: I thonë ”don qorri...

Në listën e personave të proceduar për bllokimin e 4 akseve, është edhe kryetarja e Bashkisë së Shkodrës. Voltana Ademi, ka reaguar pas procedimit...

Deputetë, kryebashkiakë e protestues, 23 të hetuar për protestën në Milot....

Policia e Kurbinit ka vendosur që të marrë nën hetim 23 persona, deputetë, kryebashkiakë dhe protestues, të cilët morën pjesë në mosbindjen civile të...

EDITORIAL

Rama për protestuesit: S’doni dialog, rrini! Nuk pranoj Ultimatume

Kryeministri Edi Rama flet në Facebook. Ai theksoi se nuk kërkon negociata me studentët, por vetëm dialog...

FORUM

Rama po na ofron Edin, si zgjidhje!

Nga Çim Peka/ Opozitarë, politikanë, analistë, profesorë, znatçinjë të `shoqnisë` civile, mësues, mjekë, emigrantë, astiras, shkozarë e zharzarë,...

Andi Bushati: Plaku demode që nuk di të flasë më për veshët e studentëve

Nga Andi Bushati  - Nësë doni të kuptoni se sa i dëshpëruar, pa fantazi, i plakur, demode, me...