E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Volejboll

Etiketim: Volejboll

Volejboll, ja fituesit e Kupës së Federatës

Barleti dhe Tirana janë skuadrat fituese të Kupës së Federatës në volejboll për femra e meshkuj. Në Parkun Olimpik “Feti Borova” u zhvilluan finalet...

Po bën xhiron e botës, volejbollisti shënon pikën më spektakolare në...

Gjysmë gjeniale dhe gjysma tjetër padyshim i përket fatit. Në rrjetet sociale së fundmi po bën xhiron e botës një ndeshje volejbolli në plazh....

Kombëtarja fiton ndaj Gjeorgjisë, kualifikohet në fazën finale të Ligës së...

Kombëtarja e femrave në volejboll fitoi sot pasdite 3-0 ndaj Gjeorgjisë në takimin e gjashtë dhe të fundit eliminator të fazës në grupe të...

Europa League/ Nis grumbullimi i kombëtareve të volejbollit, nuk mungojnë surprizat

Ka nisur sot faza përgatitore e ekipeve kombëtare të volejbollit, që nga data 20 maj do të marrin pjesë në edicionin e radhës së...

Erzeni mund Partizanin dhe fiton titullin pas 19 vitesh në volejboll...

Erzeni është kampion i Shqipërisë në volejboll për meshkuj. Skuadra nga Shijaku triumfoi 3-1 me sete në finalen e katërt përballë Partizanit duke festuar...

Farka Volley shpallet kampione e Shqipërisë për të rinj

Farka Volley është shpallur kampione e Shqipërisë në volejboll për të rinj, pas triumfit 2-0 me ndeshje në finalet e play off-it ndaj Skënderbeut....

Festë në volejboll, ndeshja për ”Kupën e Flamurit”

Shqipëria dhe Kosova në volejboll u përballën dje në Tiranë në Kupën e Flamurit me rastin e 105-vjetorit të Pavarësisë. Kuqezinjtë fituan të dyja...

Volejboll, Shqipëria një hap pranë kualifikimit

Shqipëria është dhe një hap më pranë kualifikimit në fazën finale të Euro Ligës pas fitores që arriti me Azerbjaxhanin në Tiranë ku triumfoi...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Nesër qytetarët të marrin mbrapsht Parlamentin e vjedhur nga bandat

Nga Klevis Balliu Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...

Klevis Balliu: Nesër qytetarët kanë detyrimin ndaj vendit të marrin mbrapsht Parlamentin

Nga KLEVIS BALLIU/  Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...