E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Vodafone Albania

Etiketim: Vodafone Albania

YouthSpeak… për një të ardhme me zhvillim të qëndrueshëm

Punësimi dhe rritja ekonomike ishin fokusi i edicionit të tretë të forumit YouthSpeak, që ka për qëllim të njohë dhe angazhojë të rinjtë me...

Bëhu një hero!

Vodafone Albania organizon fushatën e 11-të të dhurimit të gjakut në ndihmë të personave që vuajnë nga sëmundja e Talasemisë Kompania Vodafone Albania i përgjigjet...

Vodafone Albania i vetmi operator që ofron eksperiencën 4G në 102...

Sipas studimit të fundit të kompanisë ndërkombëtare të research-it Ovum,Vodafone Albania është renditur i pari në treg persa i përket numrit të destinacioneve ku...

Vodafone Albania, pranë nxënësve të Thethit në këtë sezon të ri...

Nxënësit e shkollës 9- vjeçare të Thethit, nisën sezonin e ri shkollor në një ambjent të ri, të rikonstruktuar falë donacionit të...

Vodafone Albania prezanton aplikacionin unik për kryeqytetin, “Tirana Ime”

Duke nisur nga dita e sotme, çdo qytetar i Tiranës do ta ketë më të thjeshtë të gjejë informacion në kohë reale mbi trafikun,...

EDITORIAL

Arresti për ish-kryeministrin maqedonas sinjal edhe për Shqipërinë

Ish-kryeministri autoritar dhe arrogant maqedonas, Nikoll Gruesvki tashmë jo vetëm që kërkohet të arrestohet nga gjykata penale...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...