E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Etiketimet Vodafone Albania

Etiketim: Vodafone Albania

Vodafone Albania blen të drejtën e përdorimit të frekuencave në brezin...

Më datë 7 Shkurt, Autoriteti i Komunikimeve Elektronike e Postare (AKEP), organizoi tenderin për dhënien e të drejtave të përdorimit të frekuencave në brezin...

“Vodafone Albania” reagon mbi kufizimin e përdorimit të telefonave celular gjatë...

Deklaratë e Drejtorit të Përgjithshëm të Vodafone Albania, Achilleas Kanaris, mbi kufizimin e përdorimit të telefonave celular gjatë procesit mësimor Vodafone Albania përkrah nismën më...

Vodafone Albania hedh ne treg paketat ”Summer Weekend”

Në këto ditë të çoroditura klimaterike, është bërë krejt normale që ndërsa jeni duke bërë plane fundjave me veten apo me miqtë, koha nxihet...

Vodafone reagon për vendimin e AKEP

Kompania e telefonisë celulare Vodafone ka reaguar lidhur me një vendim të Autoriteti për Komunikimet Elektronike dhe Postar për tarifat e reja në shërbimet...

Dyqanet e Vodafone Albania do të hapen edhe në 1 janar

Në ditën e parë të vitit, më 1 Janar 2018, atëherë kur komunikimi për të uruar njëri- tjetrin është më i rëndësishëm se kurrë,...

Një rrugëtim plot dashuri

Ky Dhjetor erdhi ndryshe për punonjësit e Vodafone Albania. Rrugëtimi nisi drejt Elbasanit. Të parët që u gëzuan ishin fëmijët e spitalit pediatrik të...

Vodafone Albania vlerësohet për kontributin e saj në zhvillimin ekonomik të...

Vodafone Albania u vlerësua me çmim për praktikat e punësimit  dhe zhvillimit të personave me aftësi të kufizuara si dhe për rolin kryesor në...

Vodafone Albania njofton ndryshim në ekipin drejtues

Vodafone Albania njoftoi sot ndryshim në ekipin e saj drejtues. Pas 6 viteve në drejtimin e kompanisë Vodafone Albania, Z. Dietlof Mare do të...

Studimet dhe karriera nisin mbarë me Vodafone Albania

Ato cfarë mund ta bëjnë të ndjehet i lumtur dhe i sigurtë një të ri është padiskutim një bursë studimi e mbi të gjitha...

Vodafone Albania certifikohet nga Ookla si operatori me rrjetin më tëshpejtë...

• Vodafone Albania është cilësuar Rrjeti më i Shpejtë i Telefonisë Celulare në Shqipëri, nga Ookla, Kompania ndërkombëtare lider në testimin e performancës së...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Merkel dhe Mike Pence – dy botë përplasen

Nga DW/ Në Konferencën e Sigurisë në Mynih paraqitën pikëpamjet e tyre kancelarja, Angela Merkel dhe zëvendëspresidenti amerikan,...

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...