E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Vjedh

Etiketim: vjedh

Kapet në “aksion” duke vjedhur banesën

Një 37 vjeçar është arrestuar nga policia pasi u kap në flagrancë duke vjedhur një banesë në fshatin Kuman të Fierit. Në pranga ra shtetasi...

Vidhte portofolët e të sëmurëve në urgjencën e Fierit, arrestohet. Emri

Policia e Fierit ka vënë në pranga një hajdut, i cili u vidhte portofolat pacientëve  që shkonin në Urgjencën e Spitalit Rajonal Fier për...

Vjedh por më pas pendohet dhe e kthen: Nuk e di...

Mbetën të befasuar pronarët e një dyqani, ku shiteshin materiale hidraulike. Bëhet fjalë për një dyqan në Atena Lucana, në provincën italiane të Salerno, “la...

38 vjeçari nga Tirana vjedh 10 banesa në Himarë, i gjendet...

Autori i dhjetë vjedhjeve të banesave në zonën e Himarës në Vlorë ka përfunduar në prangat e policisë lokale. Kristaq Andoni, 38 vjeç, banues në...

Shqiptari kapet duke vjedhur ndihmat për të prekurit nga zjarri në...

Një ngjarje e shëmtuar është bërë publike këtë të enjte nga e përditshmja Kathimerini, e cila shkruan se policia ka vënë në pranga një...

I vjedhin telefonin në dasëm, hajdutja ishte motra e dhëndërit

Dasëm me vjedhje në Ancona të Italisë. Një vajze të ftuar i vjedhin smartphone-in gjatë festimeve në dasmën e miqve të saj. Vajza është ngritur nga...

Vjedh kursimet e gjyshit për të bërë operacion gjoksin e të...

Gjoksi i të dashurës së një djali duket se është më i rëndësishëm se ndjenjat e gjyshit të tij. Një 34-vjecar ka vjedhur kursimet e...

Serbët vjedhin këngën “Harem” (VIDEO)

Këngëtari Young Zerka, i cili veçohet për të kënduarit në stilin xhamajkan, vitin e kaluar solli këngën “Harem”, një këngë e shndërruar në hit...

Shqiptari i vjedh 710 mijë franga firmës, i lë në bixhoz...

Fajin për vjedhjen e kësaj shume kaq të madhe e ka varësia e të riut ndaj lojërave të fatit. Ai ka punuar në një...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...