E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Video

Etiketim: Video

Basha sulmon Ramën: Me ty në qeveri, krimi dhe oligarkët pasurohen

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha përmes një postimi në "Facebook" ka sulmuar kryeministrin Edi Rama, ndërsa e akuzon atë për lidhje me krimin. “Me...

Moderatori i njohur shqiptar urinon mes rrugës (VIDEO)

Bëhet fjalë për moderatorin e “Pop Culture” Kelvi Kadilli. Ai ka habitur ndjekësit kur ka postuar në Instagram një video ku ai duket se po...

Rama publikon videon e Bashës: Efendilerët esadistë të Shqipërisë dhe Gjermanisë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në facebook ku e cilëson Lulzim Bashën si esadist. Në video, Rama ka shkëputur pak nga fjalimi i...

Manjani: Cili kryeministër në Europë shan njerëzit e thjeshtë?! Palaço përfundimisht!

Në lidhje me një regjistrim audio ku pretendohet se është zëri i kryeministrit Edi Rama që shan një qytetar, reagon ish-ministri i Drejtësisë Ylli...

Saimir Tahiri sfidon Berishën: Doktor hap… (VIDEO)

Të enjten në kuvend, pasi ish-kryeministri Sali Berisha e nxori live në facebook, sot ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri në studion ''Zonë e Lirë'',...

Rama publikon videon një emigranti që është kthyer në Shqipëri/ Qytetarët:...

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetet sociale videon e një qytetari që është kthyer nga emigracioni. “Me këtë shembull të një prej shumë shqiptarëve...

Videoklipi rrëqethës i Thomas dhe këshilla e të atit

“Bir i babit, që të rrëzohesh në këtë profesion nuk është dobësi, por është shtytje që të ngrihesh edhe më i fortë”. Me këtë...

Helmimi i vjehrrës, video e rrëfimit të 20-vjeçares…

Vrasja që dyshohet se ka ndodhur më 30 prill të vitit 2017 në Tiranë, por që ishte raportuar si një vdekje natyrale, kur nusja...

Provokon kryeministri, Rama merr rolin e kameramanit, publikon pamjet e bllokimit...

Edhe pse iu bashkua Kuvendit me vonesë, kryeministri Edi Rama nuk e ka humbur mundësinë për të ironizuar opozitën, duke publikuar pamjet e xhiruara...

Oriola nuk mbahet më, shikoni çfarë bën me të pasmet në...

Kohët e fundit ajo është bërë një nga emrat më të lakuar në median rozë. Pas postimeve që ndezën rrjetin, Oriola Marashi ka tërhequr...

EDITORIAL

Deklaratë e 10 prokurorëve të Krimëve të Rënda dhe deklarata e Arta Markut

Në prokurori nuk ka qetësi, ka plasur rrëmuja. Shkak është bërë fillimi i masës disiplinore ndaj 10...

FORUM

Winston Churchill, Zyrih 1946: “Tani, unë ju them: Le të ngrihet Evropa!”

Duhet t’i jepet fund ndëshkimit. Duhet të vijë ai që Gladstone e quajti vite më parë “Akti...

BIRN: Frikë apo përplasje e brendshme: Marku shkëmben akuza me prokurorët

Nga Gjergji Erebara/BIRN/ Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku deklaroi të premten se frika është shkaku i...