E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Video e papublikuar

Etiketim: Video e papublikuar

Video e pa publikuar më parë nga sulmi terrorist i 11...

Plot 17 vjet pas tragjedisë së 11 shtatorit në SHBA, shfaqen pamje të reja, të papublikuara më parë. Pamjet i përkasin momentit pak pas...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Merkel dhe Mike Pence – dy botë përplasen

Nga DW/ Në Konferencën e Sigurisë në Mynih paraqitën pikëpamjet e tyre kancelarja, Angela Merkel dhe zëvendëspresidenti amerikan,...

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...