Ballina Etiketimet Verhoek

Etiketim: Verhoek

VIDEO/ Harrojeni golin e Ibrahimovic, nga Gjermania vjen “perla” e radhës

Ibrahimovic debutoi në kampionatin amerikan me një supergol për skuadrën e tij, LA Galaxy. Ish-sulmuesi i Manchester United i ka zakon “perlat” por ato...

EDITORIAL

Presidentit Meta për “Deutsche Welle”: Opozita një hap pas, kryeministri dy hapa prapa

Presidenti Meta ishte në Gjermani në Konferencën e Sigurisë, ku takoi kancelaren gjermane Merkel si dhe u...

FORUM

Andi Bushati: Donika Prela, një arsye më shumë pse duhen djegur mandatet

Nga Andi Bushati  - Në kulmin e debateve për djegjen e mandateve të opozitës, një ngjarje në dukje...

Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese

Nga Albert Vataj SOT 28 VITE MË PAS Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese Cili...