E martë, Nentor 13, 2018
Ballina Etiketimet Vëllai i ish-gjeneralit

Etiketim: vëllai i ish-gjeneralit

Zhduket vëllai i ish-gjeneralit Gjin Marku

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Baz të Matit, aty ku është denoncuar si i zhdukur nga familjarët, vëllai i ish-gjeneralit Gjin Marku,...

EDITORIAL

Rama pranon fajin: Kushtetutën e shkela!

Kryeministri ka vetëm një rrugëzgjidhje; t’i kërkojë falje publike Presidentit për sulmet e padrejta dhe të lirojë...

FORUM

100 Vjet mbas Luftës së Parë Botërore–Mësime për të mos u harruar

Pjesa II- Ballkani “Fuçi Baroti” i Evropës  Prof. Lisen Bashkurti Gadishulli Ballkanik nisi të përfshihej në destabilitet gjatë dhe...

“Pakicat gjuhesore” me origjine greke ne Shqipëri tronditen opinionin shqiptar e ndërkombëtar

Nga Zef Bushati - Ngjarja e ndodhur ne Shqiperi, ne fshatin Bularat, i cili ndodhet ne skajin me...