Ballina Etiketimet Veittngu

Etiketim: veittngu

Basha kërkoi vetting për politikanët, Rama: Sa më parë!

Kryeministri Edi Ramë i është përgjigjur pozitivisht propozimit të Bashës, për vettingun e politikanëve. Rama në një postim në Twitter, shkruan se është gati të...

EDITORIAL

Opozita: Protesta dhe Qeveri Tranzitore, kurse Rama: Harrojeni!

-Nga ana e tij, Edi Rama e ka përqeshur këtë kërkesë për Qeveri Tranzitore, duke qenë përhapur...

FORUM

Studentët

Nga Niko Peleshi - Këto ditë Instituti ASPEN në SHBA publikoi raportin e një pune 20 vjeçare mbi...

Për ata që taksën ndaj Serbisë e konsiderojnë ‘tekë personale’ të një lideri

Nga Jakup Krasniqi- Mënyra sesi janë duke komunikuar disa njerëz të politikës shqiptare, të nivelit të lartë...