E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Varrimi i eshtrave

Etiketim: Varrimi i eshtrave

Varrimi i eshtrave të 100 ushtarëve grekë në Dropull, shoqërohet me...

Është shoqëruar me debate dhe kundërshti varrimi i eshtrave të 100 ushtarëve grekë në Bularat të Dropullit dy ditë më parë. Në meshën që...

EDITORIAL

Zyrtarja e SHBA: SPAK dhe BKH do të bëjnë vettingun në politikë

Zv. Ndihmës Sekretarja e Shtetit, Elisabeth Millard zgjedh reformën në drejtësi si rrugën e vetme për të...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...