E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Varësitë

Etiketim: varësitë

Teknologjia mund të na shpëtojë nga varësitë

Realiteti virtual mund të përdoret jo vetëm për videolojëra, por edhe si një kurë e vërtetë për varësitë si ajo e drogës apo alkoolit....

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...