E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Valon Behrami

Etiketim: Valon Behrami

U largua nga kombëtarja me një telefonatë, tifozët zviceranë kanë një...

Shumë tifozë të Zvicrës duket se nuk janë dakord me largimin e Valon Behramit me një telefonatë nga kombëtarja e tyre Në ndeshjen që “helvetët”...

Mediat zvicerane dalin në mbështetje të Behramit pas përjashtimit të tij...

Përjashtimi i Valon Behrami është lajmi i ditës në median zvicerane, e cila në përgjithësi ka rezultuar kritike në drejtim të Federatës Zvicerane dhe...

E plotë/ Behrami: Largimi ishte politikë, ndarja filloi pas shqiponjës së...

Largimi i Valon Behramit nga kombëtarja zvicerane ka shkaktuar një tërmet të vërtet në përfaqësuesen helvete. Për të sqaruar largimin e tij, ai e...

Berisha: Ja pse dështuan takimet e Ramës në Burrel dhe Klos

Kryeministri Edi Rama ishte dje në qarkun e Dibrës. Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan në rrjetet sociale se gjatë këtij turi, Rama nuk arriti të...

Tronditet kombëtarja e Zvicrës, tifozët kërcënojnë për vdekje Valon Behramin

Tifozët e Kombëtares braziliane nuk e kanë kapërdirë barazimin e skuadrës së tyre kundër Zvicrës të dielën në Kupën e Botës, dhe për më...

Granit Xhaka rrezikon Kupën e Botës për shkak të një ndërhyje...

Granit Xhaka rrezikon seriozisht mos pjesëmarrjen në Kupën e Botës që do të zhvillohet nga data 14 në Rusi. Mesfushori me origjinë shqiptare ka...

Behrami në lidhje me skitaren Lara Gut

Valon Behrami duket se po shijon një romancë të re, me sportisten zvicerane, Lara Gut. Lajmi është bërë i ditur nga vetë skitarja 27-vjeçare, që...

Të bësh tatuazh historinë e jetës, trupi i ngjyrosur me kujtime...

Valon Behrami bën pjesë te futbollistët e fiksuar pas tatuazheve, por këtë herë ai ka realizuar një kryevepër në këmbën e tij. Futbollisti kosovar, i...

EDITORIAL

Kryeministri Rama shemb Teatrin në Tiranë, kurse opozita ikën në Vlorë

Partia Socialiste vulosi dje me ligj, për herë të dytë, shembjen e Teatrit Kombëtar. Me 75 vota...

FORUM

Winston Churchill, Zyrih 1946: “Tani, unë ju them: Le të ngrihet Evropa!”

Duhet t’i jepet fund ndëshkimit. Duhet të vijë ai që Gladstone e quajti vite më parë “Akti...

BIRN: Frikë apo përplasje e brendshme: Marku shkëmben akuza me prokurorët

Nga Gjergji Erebara/BIRN/ Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku deklaroi të premten se frika është shkaku i...