E mërkurë, Korrik 18, 2018
Ballina Etiketimet Vajza

Etiketim: vajza

Puthje dhe përqafime të ngrohta: Vajza e Obama- s shfaqet në...

Vajza 19- vjeçare e Barack Obama- s, Malia u fotografua pasditen e së dielës teksa endej rrugëve të Parisit me të dashurin e saj,...

Njihuni me vajzën që NASA po përgatit për ta dërguar në...

Alyssa Carson ka ëndërruar dhe po punon që të jetë ajo femra e parë që do zbresë në Mars si astronaute. Sot 17-vjeçe, ajo sapo...

Deputeti socialist bëhet sërish baba, ja foto e vajzës që postoi...

“Kler Shalsi 👸🏼 erdhi në jetë ❤💕💗🙏”. Me këtë njoftim të shkurtër dhe me një foto nga doçka e vogëlushes, deputeti i Partisë Socialiste...

17-vjeçarja braktisi familjen për të dashurin, ai e ktheu në prostitutë

Një vajzë 17-vjeçare, për hir të dashurisë së saj që kishte krijuar me një burrë të martuar dhe me dy fëmijë, pa kuptuar është...

E quajti k*rvë se e bija bëri shqiponjën, Emina i nxjerr...

Simboli i shqiponjës i bërë nga Xhaka dhe Shaqiri në ndeshjen e Zvicrës kundër Serbisë sensibilizoi shumë figura të njohura shqiptare. Një ndër to është...

Mbrëmja e Maturës, ja sa kushton fustani i një vajze (VIDEO)

Janë 37 mijë maturantë në të gjithë vendin që pas provimit të fundit me zgjedhje që jepet në 20 qershor, mezi presin mbrëmjen e...

Krim pasioni! Vret 19-vjeçaren, i riu poezi prekëse për të ëmën

E vrau se e refuzoi, dhe historia e krimit të pasionit përsëritet në Tiranë. 19-vjeçarja Xhuljeta Çuni nga Mati, është vrarë mëngjesin e sotëm...

Ra në humnerë, vajza mbijeton për 6 ditë në shkretëtirë

Një grua koreane që u rrëzua nga një shkëmb i pjerrët në shkretëtirën australiane është gjetur e gjallë pas 6 ditësh nga ekuipazhet e...

4.8 vite burg për përdhunuesin, familja e vajzës: Turp, na përdhosi...

Në tetor të 2017, një e mitur denoncoi në polici fqinjin e saj, Ligor Biba për përdhunim. E mitura, e cila asokohe ishte nxënëse...

Para apo eksperiencë? Vajzat e këtij vendi i duan burrat në...

Personin që do të kemi në krah, e shohim sa vetja jonë. Në moshën tonë dhe me vizionin që ne kemi, por në Europë ka...

EDITORIAL

Komisioneri i BE, Han dhe hani i drogës qeveritare

-E çuditshme se si të huajt heshtin për drogën qeveritare, krimin e organizuar, korrupsionin e ministrave, lidhjet...

FORUM

Bilanc i gjendjes së jashtëzakonshme në Turqi

Dy vjet zgjati gjendja e jashtëzakonshme në Turqi. Pas përpjekjes për puç në korrik 2016, presidenti Erdogan...

Bëj ç’të duash këtij populli, është mpirë!

Nga Artan Fuga. Ra tërmeti sot aty rreth orës 15, isha në restorant, askush nuk çau kokë. Dikush vazhdoi...