E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Vajza nga Vlora

Etiketim: vajza nga Vlora

E shpërfytyruan me acid, vajza nga Vlora jep lajmin e mrekullueshëm

Vilma Dule është vajza e re nga qyteti i Vlorës, e cila 5 vite më parë pësoi djegie në pjesë të mëdha të trupit,...

EDITORIAL

Ministri gjerman: Duam reforma konkrete e jo vetëm tortë për mua!

Që prej muajit qershor qeveria "Rama" ka deklaruar se Bashkimi Europian i ka hapur negociatat me Shqipërinë,...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...