E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Vajza nga Vlora

Etiketim: vajza nga Vlora

E shpërfytyruan me acid, vajza nga Vlora jep lajmin e mrekullueshëm

Vilma Dule është vajza e re nga qyteti i Vlorës, e cila 5 vite më parë pësoi djegie në pjesë të mëdha të trupit,...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Rama ka shpresë të shkatërrojë reformën në drejtësi me zvarritje

Nga: Spartak Ngjela Ja kontradiktat e brendshme të gjendjes aktuale në Shqipëri. Koha po ecën drejt kthjellimit të vetëdijes së...

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...