E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Ulje emergjente

Etiketim: ulje emergjente

Sherr me grushte mes dy pasagjerëve, avioni bën ulje emergjente

Të hënën një avion i kompanisë low cost të Singaporit ‘Scoot’, i drejtuar në Singapor është detyruar të bëjë një ulje emergjente dhe të...

Bebja dy vjeçare vdes në avionin Bejrut-Romë, ulje emergjente në Bari

Një bebe libaneze 2 vjeçare ka vdekur teksa udhëtonte me linjën Alitalia nga Bejruti në drejtim të Romës. Avioni ka bërë ulje emergjente për...

Avioni bën ulje emergjente, momentet e tmerrit të 189 pasagjerëve

Momente tmerri kanë kaluar 189 pasagjerë të një avioni të kompanisë irlandeze “Ryanair” që udhëtonte në linjën Dublin-Zara. Papritur në mjetin fluturues ka pasur një...

Avioni bën ulje emergjente, pasagjeri refuzoi të ndalonte gazrat (Video)

Piloti i linjës ajrore me kosto të ulët nga Holanda vendosi të bënte një ulje emergjente në Aeroportin Ndërkombëtar të Vjenës në Austri pas...

Avioni i linjës Bolonja-Tiranë, ulje emergjente në Pescara

Avioni i Blue Panorama, i linjes Bolonjë - Tiranë bën uljë emergjence në Pescara, Itali. Nuk ka akoma informacion se cili ka qenë shkaku qe...

EDITORIAL

Emrat kandidatë për kryeministër që pranon Opozita për Qeverinë Tranzitore

Djegia e mandatëve të deputetit fut në krizë politike, kushtetuese dhe shoqërore vendin. Parlamenti nuk mund të...

FORUM

Monologu i Ramës, në panik, i tmerruar, arrogant …

Nga Kastriot Islami/ Sonte në konferencën e shtypit, Rama gulconte nga frika, nga paniku…Atij i merrej fryma nga...

Pse mbërritëm deri këtu?

Nga Jamarbër Malltezi* Situata aktuale është krejtë sisht anormale, por nuk është aksidentale. Kjo situatë është pasojë e...