E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Tv Klan

Etiketim: Tv Klan

Zbulohet “misioni”, çfarë do të bëjë Besi dhe Erioni në Tv...

Sezoni i ri televiziv që nisi këtë shtator solli ndryshime të mëdha në televizionet shqiptare. Merkato e tyre që filloi gjatë pushimeve verore i la...

Vajzat e Tv Klan mbeten pa emisione

Në shtator priten ndryshime në ekran. Kur kaloi nga Top Channel nga Tv Klan, Marina moderoi “C’est la vie”, që nuk u rinovua për...

PD akuzon dy televizione kombëtare: Po censuroni

Partia Demokratike ka dalë sot me një deklaratë të paprecedentë ku shpreh shqetësimin për censurimin e denocnimeve që kjo forcë politike po bën kundër...

Kryeministri Rama bie viktimë e një audiopërgjimi dhe shan gazetarin

Edhe Edi Rama viktimë e një audiopërgjimi, por këtë radhë nuk ka nevojë për verifikim pasi duket se është zëri i kryeministrit dhe fjalori...

Gara e fortë e së enjtes mbrëma, ja kush kryeson! (Tabela)

E enjtja është dita e përballjes së fortë të shumë emisioneve politike, në vend, të cilët së fundmi kanë ndryshuar kanalin televiziv. Por çfarë...

U largua nga Topi: Ja ku do ta shihni së shpejti...

Largimi i saj nga “Top Channel” pak kohë më parë ishte padyshim një prej largimeve më të bujshme të këtij sezoni televiziv. Kjo sepse pasi...

Gjergji Leka: Jam vonë për një fëmi tjetër, s’dua t’i thonë...

I ftuar pasditen e sotme në studion e pasdites në Tv Klan, Gjergj Leka , foli më shumë për karrierën dhe planet e tij...

Lalo nuk zëvendësohet… në kuptimin e parë të fjalës

Pas vdekjes së papritur të kompozitorit Aleksandër Lalo, njëkohësisht edhe kryetar jurie i spektaklit C’est la vie, produksioni ka marrë një vendim. Xing.al ka mësuar...

Ikja e Aleksandër Lalos dhe bllofi i transmetimit “Live”

Mbrëmë ndërroi jetë kompozitori i njohur shqiptar Aleksandër Lalo. Lajmi i rëndë për ndarjen nga jeta, bëri konfuz publikun shqiptar, që ishte duke e...

Zbulohet spektakli i Inva Mulës në Klan (VIDEO)

Kemi parë fëmijë që këndojnë këngë të rriturish tek “Gjeniu”; fëmijë më të rritur që bëjnë performanca MTV-je tek “X Factor”; të rritur që...

EDITORIAL

Prestigjozja ‘The Economist’ numëron arsyet përse nuk do të ndryshojnë kufijtë Serbi-Kosovë

Në muajin gusht, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, dhe ai i Kosovës, Hashim Thaçi, njoftuan në një...

FORUM

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...

Kosova dhe Serbia zhvendosin betejën në Nju Jork

Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara, e cila nis punimet më 18 shtator në Nju Jork,...