E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Trajneri

Etiketim: trajneri

Dëmtimi i Neymar, trajneri i PSG-së jep lajmin e hidhur për...

Pas dëmtimit që ka pësuar në këmbë në përballjen e PSG-së me Strasbourgun javën e kaluar, i ka kushtuar Neymarit një mungesë të gjatë...

“Bomba” nga Spanja: Juventus gjen trajnerin për sezonin e ardhshëm

Ky sezon mund të jetë shumë i rëndësishëm për Juventusin, që pas një merkato të frikshme në verë, synon që të fitojë Ligën e...

“Euro 2020”/ Panuçi ndez shpresat: Synojmë vendin e dytë

Pas njohjes së shortit të Shqipërisë për eliminatoret e “Euro 2020”, trajneri i Kombëtares, Kristian Panuçi ka folur për mediat franceze. Në një prononcim për...

Allegri: Për Fiorentinën është ndeshja e jetës, Dybala shumë i rëndësishëm

Massimiliano Allegri kërkon kujdes nga skuadra e tij në prag të transfertës delikate ndaj Fiorentinës. Strategu i kampionëve të Italisë ka vlerësuar ekipin e...

Krenaria e Gattuso-s: Milani im nuk vdes kurrë

Milani bëri një paraqitje mjaft të mirë dje në transfertën ndaj Lazios dhe “flirtoi” me fitoren, e cila i rrëshqiti nga duart vetëm në...

Frikë te klubi torinez, trajneri përfundon në spital

Situatë aspak e qetë në shtëpinë e Torinos. Në prag të ndeshjes së të hënës ndaj Cagliarit klubi "Granada" ka marrë një lajm aspak...

Panucci para ndeshjes me Skocinë ‘sulmon’ lojtarët: Duket sikur janë të...

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci ka folur para ndeshjes së 17 nëntorit kundër Skocisë të vlefshme për Ligën e Kombeve, e fundit për...

Allegri: Barcelona favorite në Champions, ja formacioni ndaj Cagliarit

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri kërkon të mbajë të karikuar skuadrën e tij për të mos rrezikuar në një ndalesë si ajo ndaj Genoas...

U turpërua nga Barcelona, reagon Lopetegui: Goditje e rëndë, por kam...

Julen Lopetegui foli për mediet pas humbjes së thellë ndaj Barcelonës në shifrat 5-1. “Humbje e rëndë, për më tepër në shtëpinë e Barcelonës. Kam...

Kovac flet në konferencën e jashtëzakonshme: Kthehemi te fitoret ndaj Wolfsburgut

Bayerni i Mynihut kishte njoftuar zhvillimin e një konference të jashtëzakonshme për shtyp në orën 12:00, duke lënë ankth tifozët se mund të kishte...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Nesër qytetarët të marrin mbrapsht Parlamentin e vjedhur nga bandat

Nga Klevis Balliu Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...

Klevis Balliu: Nesër qytetarët kanë detyrimin ndaj vendit të marrin mbrapsht Parlamentin

Nga KLEVIS BALLIU/  Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...