E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Tradhtia

Etiketim: tradhtia

As seksi, as tradhtia, as paratë: Shkaktari nr. 1 për dështim...

Me siguri as që do t’ju bjerë në mend, mirëpo kur mendoni më mirë – do ta kuptoni. Edhe nëse do të mendonit se problemi...

Tradhtia? Besi dhe Xhensila përgjigjen njësoj

Pse kot janë çift ata? Përpos dashurisë, e përbashkëta e çifteve është edhe mënyra e të menduarit ose shprehurit të gjërave. Si Besi ashtu...

Tradhtia/ Kjo pamje i kushtoi rëndë këtij burri

Ndonjëherë fotot mund të na “fundosin”! Mjafton të shihet rasti i këtij burri. Nazar Grynko mori divorcin pasi bashkëshortja e tij dalloi pamjen nga...

A mund të tradhtohet vetëm për seks? Ja disa arsye

Dimë që tradhtia për seks është ekskluzivitet i burrave, por po bëhet një praktikë e përhapur edhe midis grave Qoftë edhe si fjalë, tradhtia të...

I sëmuri mendor fajëson viktimën: Ikte pa më thënë, nuk jam penduar

Krimi në Shqipëri ka marrë udhën dhe asnjë nuk po e ndalon. Pas vrasjes makabre të gjyqëtares Fildes Hafizi, apo të krimit në Shkodër...

Këto janë shenjat që ju paralajmërojnë se “tradhtia” po vjen

E falshme ose jo, tradhtia krijon një hendek të thellë mes çdo çifti, ajo është një nga arsyet më madhore përse ndodh shumica e...

Joana e “BB”: Si e zbulova tradhtinë 5 ditë para dasmës,...

Jetën e saj private e përkufizon si në botën e çudirave. Lojtarja më tip dhe e hapur e “Big Brother 6”, Joana Gjuzi, ngacmoi...

Kur tradhton, kështu e pëson!

Ky është momenti kur një grua e zemëruar u bë papritur e dhunshme në mes të një lokali, teksa zuri burrin e saj me...

Tradhtia, ja cilat mosha janë më në rrezik

Tendenca “e rebelimit” është gjithnjë e më shumë në rritje dhe nuk janë vetëm meshkujt që e bëjnë një gjë të tillë Sipas një studimi,...

Tradhtova burrin me punëtorin, bëra fëmijë me të, por…

Një rrëfim jo i zakontë është ai i një gruaje, që tradhtoi burrin, teksa ai ishte në Greqi. Në emisionin “Me zemër të hapur”...

EDITORIAL

Emrat kandidatë për kryeministër që pranon Opozita për Qeverinë Tranzitore

Djegia e mandatëve të deputetit fut në krizë politike, kushtetuese dhe shoqërore vendin. Parlamenti nuk mund të...

FORUM

Monologu i Ramës, në panik, i tmerruar, arrogant …

Nga Kastriot Islami/ Sonte në konferencën e shtypit, Rama gulconte nga frika, nga paniku…Atij i merrej fryma nga...

Pse mbërritëm deri këtu?

Nga Jamarbër Malltezi* Situata aktuale është krejtë sisht anormale, por nuk është aksidentale. Kjo situatë është pasojë e...