E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Tradhtia

Etiketim: tradhtia

A fshihet tradhtia diku thellë në shpirtin tuaj?

Cilët janë treguesit kryesorë që diku thellë në shpirtin tuaj ekziston apo fshihet një ndjenjë e cila ju shtyn në tradhti? Ndjenja e zbrazëtirës emocionale...

Dashuria dhe tradhtia, si të flirtojmë pa prishur raportin në çift

Të flirtosh ndoshta është njerëzore, por të tradhtosh është një tjetër gjë: zbuloni rregullat për të luajtur pa rrezikuar marrëdhënien. U ka ndodhur të...

Kap mat gruan me kushëririn, kavajsi: I gjeta në kasolle

Babai i 3 vajzave nga Kavaja, rrëfeu për herë të parë në një emision, live se e ka kapur në flagrancë të shoqen me...

Si ta marrësh veten nëse partneri të ka tradhtuar?

Vajza, të të tradhtojë partneri nuk është fundi i botës. Asnjëherë nuk duhet ta lëshoni veten, nëse dikush ka treguar mungesë respekti dhe dashurie ndaj...

Zodiaku dhe tradhtia, ja shenjat më të pabesa

Tradhtitë shpesh kthehen në rendin e ditës. Ne shpesh flasim për to duke vënë veten në vendin e atyre që tradhtojnë partnerin ose që...

As seksi, as tradhtia, as paratë: Shkaktari nr. 1 për dështim...

Me siguri as që do t’ju bjerë në mend, mirëpo kur mendoni më mirë – do ta kuptoni. Edhe nëse do të mendonit se problemi...

Tradhtia? Besi dhe Xhensila përgjigjen njësoj

Pse kot janë çift ata? Përpos dashurisë, e përbashkëta e çifteve është edhe mënyra e të menduarit ose shprehurit të gjërave. Si Besi ashtu...

Tradhtia/ Kjo pamje i kushtoi rëndë këtij burri

Ndonjëherë fotot mund të na “fundosin”! Mjafton të shihet rasti i këtij burri. Nazar Grynko mori divorcin pasi bashkëshortja e tij dalloi pamjen nga...

A mund të tradhtohet vetëm për seks? Ja disa arsye

Dimë që tradhtia për seks është ekskluzivitet i burrave, por po bëhet një praktikë e përhapur edhe midis grave Qoftë edhe si fjalë, tradhtia të...

I sëmuri mendor fajëson viktimën: Ikte pa më thënë, nuk jam penduar

Krimi në Shqipëri ka marrë udhën dhe asnjë nuk po e ndalon. Pas vrasjes makabre të gjyqëtares Fildes Hafizi, apo të krimit në Shkodër...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

“Fondacionet Ivanaj” promovojnë librin “Ministri i Hekurt-Mirash Ivanaj”

Fondacionet Ivanaj në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Jozef" dhe “Radi&radi.com” organizuan sot në Tiranë një konferencë jubilare...

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...