Ballina Etiketimet Tradhetia

Etiketim: tradhetia

Në këto shtete duhet ta mendosh mirë tradhtinë bashkëshortore

Të tradhëtosh bashkëshortin është ende e paligjshme në disa shtete. Shumica e shteteve tradhtinë bashkëshortore e përcaktojnë si akt mashtrimi. Dënimet për këtë akt ndryshojnë...

Aktorja e famshme, dashnore e Jay Z? Akuza e rëndë trondit...

Mos Amber Rose zbuloi gjë një nga sekretet më të mëdha të këtyre kohërave? Modelja tha se e dinte fare se cila ishte gruaja...

Armina Mevlani do e falte tradhtinë e Shkëlzenit vetëm për një...

Një ndër blogeret më të ndjekura Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, prej një kohe shumë të gjatë janë bashkë. Marrëdhënia...

U pajtua me gruan pas tradhtisë me Afërditën, Agon Amiga bëhet...

3 vite më parë bëri bujë publikimi i mesazheve intime të Agon Amiga me Afërdita Dreshajn, mesazhe që çuan në ndarjen e reperit me...

Shenjat e horoskopit që kanë frikë të tradhtohen

Kur fillon një marrëdhënie, më e zakonshme është frika e vuajtjes së një pabesie dhe zbulimi se personi që e doni kaq shumë ju...

Pesë hapa për të parë nëse “ai” ju tradhëton

Kohët e fundit partneri juaj shfaqet pak i çuditshëm. Nëse orët në zyrë zgjaten përtej orarit gjithnjë e më shumë, nëse telefonata me mikun...

Jay Z tregon si e priti Beyonce tradhtinë e tij

Jay Z, në intervistën e dhënë së fundmi tek My Next Guest Needs No Introduction, ndau me publikun shumë detaje personale nga jeta e...

Sa kohë pas martese nis tradhtia?

Tradicionalisht, çiftet e martuara pritet që të kenë të paktën 7 vite harmoni në lidhjen e tyre përpara se njëri prej partnerëve të hedhë...

Tradhtia sipas shenjave të horoskopit

Shenja e horoskopit e një personi mund të thotë shumë për të. Horoskopi mund t’ju thotë sa të ngjarë keni ta tradhtoni partnerin tuaj. 1....

EDITORIAL

Analizë e DW për Ramën: Qëndrim i ri i diplomacisë shqiptare ndaj marrëveshjes Kosovë-Serbi?

Nga radio shtetrore gjermane DW/ Kryeministri Edi Rama u dekretua ministër i Jashtëm nga presidenti shqiptar, Ilir Meta....

FORUM

Në fund, ‘Luftën e Ftohtë’ e fiton ‘Zëri i Amerikës’

Nga Alfred Lela - Në një rrafsh kulturor, Edi Rama është rive gauche, një intelektual i ‘bregut të...

Ardi Veliu, kryepolici që negocioi fundarratinë e Balilit

Nga Lorenc Vangjeli - Ka një ngulm maniakal në Tiranë për të t’u ndarë sipas një linje të...