E mërkurë, Janar 16, 2019
Ballina Etiketimet Top story

Etiketim: top story

Zëvendëson Ballën në Top Story? Reagon Sonila Meço

Aludimet se Sonila Meço do t’i zërë vendin Sokol Ballës në “Top Story” kanë nisur prej ditësh. Gazetarja, fillimisht reagoi përmes komenteve në rrjete...

Sokol Balla njofton largimin e tij zyrtar nga “Top Channel”

Gazetari dhe moderatori i njohur i Top Story, Sokol Balla ka njoftuar sot largimin e tij nga televizioni kombëtar Top Channel. Nëpërmjet një statusi në...

Meta në Top Story: Nuk do t’i bëj fresk Qeverisë apo...

 Ilir Meta mori këtë të hënë detyrën madhore të Presidentit të Republikës, një muaj pas zgjedhjeve, ku ish partia e tij nuk arriti një...

VIDEO/Rama sherr me Sokol Ballën: Je esëll? Më dukesh sikur ke...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10154558612521523/ Kryeministri Edi Rama po zhvillon këto momente një intervistë në “Top Story”, të gazetarit Sokol Balla në Top Channel. Ajo që ra në sy...

Rama: Nuk shkarkova Tahirin dhe asnjë prej ministrave

Kryeministri Edi Rama komentoi zëveëndësimin e 4 ministrave, një lëvizje kjo e papritur e ndërmarrë teksa protesta e opozitës ka shkuar në javën e...

Veliaj: Në vitin e dytë fokusi do jetë tek shkollat dhe...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj deklaron se fokusi në vitin e dytë të mandatit të tij do të jenë shkollat dhe përmirësimi...

 Tirana sipas…Erion Veliajt

Tirana përgatitet për festat, por në ditët e fundit kryeqyteti kalon dy momente të rëndësishme. Më 29 dhjetor miratohet plani i ri rregullues i...

Rama: Rusët nuk janë antishqiptarë, jam gati të takoj Vladimir Putin

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10154235787761523/ Kryeministri Edi Rama në një intervistë për gazetarin Sokol Balla në emisionin Top Story, dha disa fakte të reja për takimin me kancelaren Angela...

Pohimi i Tahirit: Në trafikun e drogës ka dhe policë të...

Guardia di Finanza publikoi një raport për kultivimin e hashashit dhe luftën që po bën Policia ndaj këtij fenomeni, që opozita thotë se është...

Pas raportit të GDF, Tahiri: Qeveria s’e ka mohuar ndonjëherë problemin...

Guardia di Finanza publikoi një raport për kultivimin e hashashit dhe luftën që po bën Policia ndaj këtij fenomeni, që opozita thotë se është...

EDITORIAL

Ligji i kadastrës, Luan Rama: Shpërdorim flagrant të procesit kushtetues

Zëvendëskryetari i LSI-së, Luan Rama ka deklaruar se miratimi i “Ligjit për Kadastrën” vjedhurazi është një nga...

FORUM

KADASTRA – Përtej fantazisë së Enver Hoxhës

Nga Sonila Bejtja / Kushdo që lexon këto ditë me vëmendje dhe pa qenë aspak jurist, dy dekretet...

Njohje e Kosovës, brenda kufijve të sotëm

Nga Harry BAJRAKTARI Illyria- New York Për Kosovën nuk është i pranueshëm asnjë opsion tjetër, përveç njohjes reciproke...