E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Top Awards

Etiketim: Top Awards

TopAwards, 2019-ta nis pa surpriza

Ky fillim viti shënon javën e 160-të të klasifikimit të “The Top List”, e cila thuajse nuk ka pësuar asnjë ndryshim. Viti 2019-të ka...

Tayna, më e dëgjuara (VIDEO)

Tayna nuk është mposhtur edhe këtë javë. Projekti i saj më i ri muzikor, “Doruntina”, vazhdon të mbetet në krye të klasifikimit të 100...

“Top Awards”, Tayna dhe Don Phenom rimarrin fronin

Duket se kreu ndryshon brenda vetes, megjithatë ndryshime të vogla në listë bëjnë diferencën. Ndryshe nga java e kaluar ku “Ni Milion Rrugë” e Unikkatil...

Ilger, hyrja më e re tek “The Top List”

Ilger Alliu ka qenë një ndër pjesëmarrësit e edicionit të 5-të të “The Voice of Albania”, për të cilën vetë 20-vjeçari shprehet se ka...

“Top Awards”, Stenaldo Mëhilli në “Top 10” me “Cosmonauts”

Stenaldo Mehilli vazhdon ende të pëlqehet nga publiku shqiptar me projektin e tij më të ri muzikor, “Cosmonauts”. Ish-konkurrenti i “The Voice Of Albania”, i...

Top Awards/ Pasuria që la Dr. Flori për publikun dhe djalin...

Pas një shkëputje disavjeçare, grupi i suksesshëm shqiptar, West Side Family, ka bashkuar fuqitë për t’u rikthyer dhe për të sjellë projektin muzikor, të...

‘Top Awards’, publiku thërret NRG Band që të hyjë në klasifikim

Ata fituan çmimin “Grupi i Vitit” gjatë ceremonisë së “Top Music Awards 2016” organizuar në muajin qershor. Bëhet fjalë për grupin e njohur NRG...

Ja lista e plotë e fituesve në MTV Music Awards

Në MTV Video Music Awards, Beyonce dhe Adele ishin dy artistet që kryesuan listat e nominimeve.   Kategoria: Song of the Summer Fifth Harmony (featuring Fetty Wap)...

Flet Noizy: Pse u tërhoqa nga “Top Awards”, përgjigjia për Ledionin

Një ditë pas finales së madhe të “Top Awards 1” dhe pas zhurmës së krijuar prej tij, Noizy flet sot për herë të parë...

EDITORIAL

Emrat kandidatë për kryeministër që pranon Opozita për Qeverinë Tranzitore

Djegia e mandatëve të deputetit fut në krizë politike, kushtetuese dhe shoqërore vendin. Parlamenti nuk mund të...

FORUM

Monologu i Ramës, në panik, i tmerruar, arrogant …

Nga Kastriot Islami/ Sonte në konferencën e shtypit, Rama gulconte nga frika, nga paniku…Atij i merrej fryma nga...

Pse mbërritëm deri këtu?

Nga Jamarbër Malltezi* Situata aktuale është krejtë sisht anormale, por nuk është aksidentale. Kjo situatë është pasojë e...