E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Tom Cruise

Etiketim: Tom Cruise

Mision i Pamundur… dhe i pafund, zbulohen datat për dy filmat...

Pak javë pasi Tom Cruise konfirmoi se do të ketë dy “misione” të reja, Paramount Pictures konfirmoi datat e shfaqjes në kinema të dy...

FOTO/ Top Gun: Tom Cruise rikrijon foton e famshme pas… 32...

Top Gun është nga një filmat më të bukur në historinë e Hollivudit dhe të shumtë jana ata që mbajnë mend çdo skenë. Tashmë aktori...

Tom Cruise nuk është takuar me vajzën prej 5 vitesh

Tom Cruise mund ta shohë vajzën e tij Suri deri në 10 ditë në muaj, por nuk zgjedh që të  mos e bëjë këtë....

Nuk ka lidhje serioze që prej divorcit në 2012, Tom Cruise...

Aktori Tom Cruise është fotografuar duke ecur me një bjonde në rrugët e Los Anxhelosit. Ylli i “The Top Gun” kishte zgjedhur një veshje të...

Kllouni mposht Tom Cruise

Filmi horror “It” rikthehet të kryesojë në “box office”. Përshtatja për ekranin e madh të librit të Stephen King ra në vendin e dytë...

FOTO/ Të gjithë sytë tek të pasmet e Tom Cruise

Të pasmet e Tom Cruise kanë shkaktuar goxha rrëmuje nëpër internet. Një fans i aktorit ka postuar një fotografi të të pasmeve të tij në...

Incident gjatë xhirimeve të “Mission Impossible 6”, lëndohet protagonisti Tom Cruise...

Aktori protagonist Tom Cruise ka pasur një incident gjatë xhirimeve të filmit “Mission Impossible 6” I varur me litar nga një vinç, Cruise kërceu ndërmjet dy ndërtesave...

Tom Cruise gati për martesën nr.4. Zbulohet e dashura e aktorit

Tom Cruise po bëhet gati të hedhë hapin e madh në jetën e tij. Sipas asaj që raporton sajti amerikan ‘In Touch Weekly’, ylli...

EDITORIAL

Nuk flitet më për zgjedhje vendore, pa ikur Edi Rama

Zv/kryetari i LSI, Luan Rama tha këtë të hënë te "Opinion" se vendimi radikal për dorëzimin e...

FORUM

Histori të çmendura dhe fakte turpi

Nga Artan Fuga/ T’u japim vend edhe fakteve madhështore, por edhe fakteve të turpshme në historinë tonë. Kjo është...

15 konkluzione për protestën e opozitës

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Rreth 5 orë demonstrim. Pa fjalime dhe pa asnjë...