E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Tifozet

Etiketim: tifozet

Tension në stadium, tifozët u heqin fanellën lojtarëve (VIDEO)

Barazimi pa gola midis Tiranës dhe Kukësit ka shkaktuar kaos në stadiumin ''Selman Stërmasi'' në kryeqytet. Tifozët e Tiranës kanë çarë rrethimin e stadiumit...

FOTO/ Tifozët e Interit tallen me Donnarummën

Pak kohë më parë, Gianluigi Donnarumma pati postuar një fotografi me një bluzë ku shkruhej: “Je më e bukur se një gol në minutën...

Tifozët e maskuar të Valencias sulmojnë hotelin e Juves, i prishin...

Futbollistët e Juventusit dhe Cristiano Ronaldo nuk kanë kaluar aspak një mbrëmje të qetë. Një grup të rinjsh, te maskuar, i janë afruar hotelit...

Tifozët komente negative për kombëtaren: Më mirë mbështesni Kosovën

Tifozët e kombëtares e kanë shprehur haptazi zhgënjimin e tyre pas humbjes me Skocinë. Në postimin që FSHF bëri për rezultatin e ndeshjes komentet...

U largua nga kombëtarja me një telefonatë, tifozët zviceranë kanë një...

Shumë tifozë të Zvicrës duket se nuk janë dakord me largimin e Valon Behramit me një telefonatë nga kombëtarja e tyre Në ndeshjen që “helvetët”...

43 minuta heshtje në stadium për tragjedinë, tifozët: Nga një për...

Genoa do të bëjë debutimin në “Seria A” këtë javë kundër Empolit pasi ndeshja e parë, e përcaktuar për t’u luajtur kundër Milanit, u...

Ruset apo kroatet? Dilema më e madhe e Botërorit 2018

Rusi-Kroaci ishte një nga ndeshjet më emocionuese të Botërorit e cila dhuroi spektakël në shumë dimensione. Dhe sigurisht nuk mund të mungonin në tribunat e...

Tifozët kroatë “çmendin” serbët, festojnë me shqiponjë kualifikimin kundër Danimarkës

“Shqiponja” e Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit tashmë është një hit në kampionatitn Botëror. Të radhës ishin tifozët e Kroacisë që pas kualifikimit në ndeshjen...

Sherri pas ndeshjes, zbulohet çfarë ndodhi mes Ozil dhe tifozëve

Gjermania e mbylli në mënyrën më të keqe Kupën e Botës, duke eliminuar nga Koreja e Jugut, pas disfatës në ndeshjen e fundit. Gjithsesi...

Lot dhe zemërim, ja si u përjetua eliminimi i turpshëm i...

Eliminimi i papritur në Kupën e Botës, ka qenë një lajm tronditës në Gjermani, teksa tifozët ishin mbledhur në Berlin për të shijuar një...

EDITORIAL

Arresti për ish-kryeministrin maqedonas sinjal edhe për Shqipërinë

Ish-kryeministri autoritar dhe arrogant maqedonas, Nikoll Gruesvki tashmë jo vetëm që kërkohet të arrestohet nga gjykata penale...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...