Ballina Etiketimet Thomas strakosha

Etiketim: thomas strakosha

FOTO/ Lazio jep lajmin e keq për Thomas Strakoshën

Megjithëse se Thomas Strakosha ka zhvilluar një sezon fantastik, drejtues të skuadrës së Lazios po mendojnë që të afrojnë në skuadër një portier me...

Strakosha bën mrekullira, mediat italiane dhe Higuain vlerësime maksimale për portierin...

Finalja e Kupës së Italisë ishte ‘vitrina’ më e bukur për Thomas Strakoshën pasi paraqitjet fantastike të tij kanë sjellë vlerësime mbresëlënëse i brenda...

Zëvendësi i Bufon te Italia, gati të rivalizojë me Thomas Strakoshën

Salvatore Sirigu është objektivi i radhës i Lacios për merkaton e janarit. Ndonëse klubi bardhekaltër sheh Thomas Strakoshën si titullar për të ardhmen e...

Dëmtimi i Marketit “gëzon” Strakoshën, 21 vjeçari titullar i Lacios për...

Të hënën ishte një surprizë aktivizimi si titullar i Thomas Strakoshës me ekipin e Lacios, por duket se nuk do të jetë e fundit....

Strakosha, ndër më të mirët ndaj Milanit

Ndaj Milanit në San Siro, 20 Shtatorin e vitit të kaluar, Thomas Strakosha bëri debutimin  në Serinë A me Lazion duke spikatur që në...

Strakosha firmos për 5 vite me Lazion

Thomas Strakosha ka zyrtarizuar kontratën e tij të re me skuadrën e Lazios. Gardiani i kombëtares shqiptare ka nënshkruar një kontratë që do ta mbajë të...

Strakosha, perspektiva e Lacios

Thoma Strakosha është një nga perspektivat e Lacios dhe klubi roman kërkon sa më shpejt mbylljen e rinovimit të kontratës me të. Mediat afër lacialëve...

Rinovimi me Strakoshën, prioritet per Lazion

Rinovimi me Thomas Strakoshën është kthyer në një prioritet në shtëpinë e Lazios. Mediat që qëndrojnë pranë klubit bardhekaltër raportojnë se drejtuesit e Lazios...

Berisha e Strakosha, portierët që po spikasin në Seria A

Portierët Kuqezi shkëlqejnë në Serinë A. Etrit Berisha dhe Thomas Strakosha vazhdojnë të tregojnë një formë të shkëlqyer pikërisht në kampionatin që shquhet si...

Strakosha sërish titullar me Lacion. Nga minuta e parë luajnë edhe...

Tomas Strakosha do të luajës sërish titullar me Lacion në ndeshjen e së dielës në “Olimpiko” kundër Empolit. Në formacion me skuadrat e tyre...

EDITORIAL

Opozita: Protesta popullore deri në rrëzimin e Ramës

Drejtuesit e partive opozitare vendosën mbrëmjen e sotme që të nisin protestat mbarëpopullore për rrëzimin e qeverisë...

FORUM

KADASTRA – Përtej fantazisë së Enver Hoxhës

Nga Sonila Bejtja / Kushdo që lexon këto ditë me vëmendje dhe pa qenë aspak jurist, dy dekretet...

Njohje e Kosovës, brenda kufijve të sotëm

Nga Harry BAJRAKTARI Illyria- New York Për Kosovën nuk është i pranueshëm asnjë opsion tjetër, përveç njohjes reciproke...