E martë, Nentor 20, 2018
Ballina Etiketimet Theren me thika

Etiketim: theren me thika

Edhe në Sarandë theren me thika, plagoset 58-vjeçari

Një person ka mbetur i plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në Sarandë. Shtetasi me iniciale A. A., 34 vjeç, banues në Çukë, ka plagosur...

EDITORIAL

Ambasada e SHBA: Presim zbatimin e ligjit dhe për ish-ministrin Samir Tahiri

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka reaguar sot për vendimet e gjykatave në vend duke...

FORUM

SHBA pas zgjedhjeve, ja ç’do të ndodhë më tej

Nga Ashish Kumar Sen Demokratët rimorën drejtimin e Kongresit, ndërsa republikanët forcuan shumicën e tyre në Senat, në...

Gruevski, Shqipëria dhe ikja në Hungari

Nga Afrim Krasniqi Ish-kryeministri i Maqedonisë Nikola Gruevski, i dënuar për korrupsion në vendin e tij, zgjodhi Shqipërinë...